Huurwoningen in Bloemenbuurt, Dordrecht
Nu geen beschikbare huurwoningen in Bloemenbuurt, wel 4 eerder aangeboden
- Nu beschikbaar
- 0
- Eerder aangeboden
- 4
Sinds 2020 zijn er in totaal 30 woningen aangeboden in de buurt Bloemenbuurt, met een gemiddelde huur van € 724 per maand. Bekijk de huurprijzen in Dordrecht.
De huurmarkt in Bloemenbuurt
Op dit moment is er geen huurwoning in de buurt Bloemenbuurt (Wijk 04 Nieuw-krispijn, Dordrecht) beschikbaar. Hieronder zie je de 4 eerder aangeboden woningen in grijs, met de huurprijs zoals die was opgegeven. Via onze partner hoor je het zodra er weer iets beschikbaar komt.
Lees meer over de huurmarkt in Bloemenbuurt Minder tonen
De huurprijzen zijn maandbedragen zoals opgegeven door de verhuurder. De lijst begint met de woningen die nog online staan, de langst lopende advertenties eerst, gevolgd door eerder aangeboden woningen met de meest recente bovenaan. Oudere advertenties zonder foto of beschrijving tonen we niet.
Huurwoningen in Bloemenbuurt
Alle woningen hieronder zijn eerder aangeboden en niet meer beschikbaar.
€ 725,42 per maand
Dubbeldamseweg Zuid 162
3314JB Dordrecht
3 kamers · 66,7 m² · Label C
€ 725,42 per maand
Dubbeldamseweg Zuid 214
3314JB Dordrecht
3 kamers · 60,5 m² · Label B
€ 725,42 per maand
Dubbeldamseweg Zuid 214
3314JB Dordrecht
3 kamers · 60,5 m² · Label B
€ 1.261,33 per maand
Dubbeldamseweg Zuid 168
3314JB Dordrecht
5 kamers · 85,3 m² · Label B
Meer huurwoningen in de omgeving
Andere buurten in Wijk 04 Nieuw-krispijn
Meer over huren in Dordrecht
Nieuwe huurwoning in Bloemenbuurt?
Ontvang alerts