Laurierhof 43 1431DW Aalsmeer

Laurierhof 43
1431DW Aalsmeer, Stommeer

€843,01

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 07-03-2023 tot 14-03-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

58m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

In ontwikkeling

Status

🌟

B

Energielabel

SENIORENWONING, GEEN KINDEREN TOEGESTAAN! 

COVID - Coronavirus Eigen Haard vraagt haar klanten tijdens de bezichtiging van een woning rekening te houden met elkaar en respect te hebben voor anderen die afstand willen houden.

Bijzonderheden 

De woning

  • Tweede verdieping (geen lift)
  • 2- kamerwoning
  • 1 Slaapkamer
  • Gesloten keuken
  • Badkamer met toilet
  • Wasmachine aansluiting in de keuken
  • Berging 5m2 
  • Balkon

Buurt

  • Centraal station op 10 minuten afstand
  • Midden in de jordaan
  • Albert hein op 5 minuten lopen
  • Diverse (afhaal) restaurants in de omgeving
  • Welke voorzieningen zijn er in de buurt? Kijk bij tabblad Buurt om meer over de buurt te weten te komen.

 

Seniorenwoning 

  • U moet minimaal 55 jaar oud zijn.
  • Personen van 65 jaar en ouder hebben voorrang.
  • Inwonende kinderen zijn niet toegestaan. 

 

Zonnepanelen 
Op het dak liggen zonnepanelen die stroom opwekken. Dat is goed voor het milieu en u bespaart geld. De zonnepanelen zijn aangesloten op een omvormer. Valt de elektriciteit uit? Dan zorgt deze omvormer voor stroom uit het stopcontact, u heeft daarom ook een aparte energieaansluiting nodig.   

Het bedrag van de zonnepanelen is opgenomen in de servicekosten. U tekent bij de huurovereenkomst een clausule. 

 

Elektrisch koken 
Er is geen gas meer in huis. U kookt dus elektrisch. In de keuken zit een Perilex-aansluiting voor een elektrisch kooktoestel. Dit is een aparte (2-fase) aansluiting.

Let op!: Het elektrisch vermogen van uw kooktoestel mag niet groter zijn dan 7,4 kW.

 

Let op: woningkenmerken, plattegrond en huurprijs zijn nog onder voorbehoud. Klik hier voor meer informatie. https://www.woningnetregioamsterdam.nl/Nieuws/Huurprijzen%20onder%20voorbehoud%20bij%20Eigen%20Haard 

 

Technische staat : We leveren de woning volgens de Eigen Haard standaard op. Voor meer informatie kijkt u op onze site. Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk aan schilderen van de muren en plafonds, afstomen van behang en/ of het leggen van een vloer. https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/oplevering#F4BBB11819D44A4184749E7F8DD30BD7 

 

Wilt u de woning huren? Voor meer informatie over welke documenten u nog meer moet inleveren op het moment dat u eerste kandidaat wordt voor de woning, kijkt u op onze website. https://www.eigenhaard.nl/weten-en-regelen/sociale-huur/nieuwe-huurders/acceptatie-en-toewijzing 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Portiekwoning

Verdieping

2

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Slaapkamer 1x (12m²)
Woonkamer 1x (21m²)
Keuken 1x (6m²)
Badkamer 1x (3m²)
Berging 1x (5m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €27,00
Niet subsidiabele servicekosten €168,82

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan