
De Savornin Lohmanweg 6 A
2953AH Alblasserdam, Staatsliedenbuurt
€776,52
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 20-06-2024 tot 25-06-2024. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
52.81m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
Omschrijving
Aangeboden door Woonkracht10Leuke portiekwoning met twee slaapkamers en een gesloten keuken, gelegen in wijk Blokweer.
Woonomgeving
De woning is gelegen op loopafstand van openbaar vervoer, winkels en diverse scholen. Het complex heeft een afgesloten toegangshal. De warmwatervoorziening via een boiler dient u zelf te regelen met een energieleverancier.
Indeling
Vanuit de hal heeft u toegang tot de gesloten keuken, één slaapkamer, toilet en de woonkamer. Vanuit de woonkamer komt u in de tweede slaapkamer. Naast de slaapkamer ligt de doucheruimte met toegang tot het balkon. Vanuit de woonkamer kunt u naar het tweede balkon. De woning is voorzien van dubbel glas en heeft een eigen berging op de begane grond. Er kan zowel op gas als elektrisch gekookt worden. De woning heeft een gas en perilex aansluiting. Het gas kan opgezegd worden, dit kan aan Stedin doorgeven, waarna de meter gratis wordt weggehaald.
Overige
Huurprijs is onder voorbehoud.
De keuken is vernieuwd.
Huurtoeslag aanvragen is mogelijk vanaf 23 jaar.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
1
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen