Terug De Savornin Lohmanweg 24 B
De Savornin Lohmanweg 24 B 2953AJ Alblasserdam

De Savornin Lohmanweg 24 B
2953AJ Alblasserdam, Staatsliedenbuurt

€697,77

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 29-12-2021 tot 03-01-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

62.11m²

Woonoppervlakte

🛏️

4

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

C

Energielabel

Leuke portiekwoning met drie slaapkamers en een  gesloten keuken, gelegen in wijk Blokweer.

Woonomgeving

De woning is gelegen op loopafstand van openbaar vervoer, winkels en diverse scholen. Het complex heeft een afgesloten toegangshal. 

Indeling

Vanuit de hal heeft u toegang tot de gesloten keuken, twee slaapkamers, toilet en de woonkamer. Vanuit de woonkamer komt u in de derde slaapkamer. Naast de slaapkamer ligt de doucheruimte met een deur naar het balkon. Vanuit de woonkamer kunt u naar het tweede balkon. De eigen berging is in de kelder gelegen. De warmwatervoorziening is via een boiler. 

*In deze woning zijn inmiddels alle kozijnen vervangen voor kunststof kozijnen en voorzien van dubbelglas. De woning heeft een mechanisch ventilatiesysteem. De keuken wordt nog vervangen 

Overige

Huurtoeslag aanvragen vanaf 23 jaar is mogelijk.

De huurprijs is onder voorbehoud van energielabel en boilerkosten.

De warmwatervoorziening is via een boiler.

Bij dit complex is een project gestart waarbij energiebesparende maatregelen worden getroffen en zullen er ook onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd worden.. 

Woonkracht10 heeft ervoor gekozen om voor de energieverbeteringen aan de woning een vaste huurverhoging te vragen. Na de uitvoering van de werkzaamheden wordt de huur met € 22,50 per maand verhoogd. Door de verbeterde isolatie hoeft u minder te stoken en verbruikt u minder gas. Hierdoor gaat u besparen op uw energierekening. Hoeveel u gaat besparen is uiteraard afhankelijk van uw persoonlijke situatie. Een groot gezin of iemand die veel thuis is, zal eerder besparen dan iemand die alleen woont of weinig thuis is.

Wanneer gaat de huurverhoging in?

De huurverhoging gaat in op de eerste dag van de maand volgend op de afronding van de werkzaamheden aan het blok. U krijgt hierover een brief van Woonkracht10

OnderhoudsWerkzaamheden

Naast energiemaatregelen voeren wij ook onderhoudswerkzaamheden uit. Als u de nieuwe huurder wordt van deze woning, ontvangt u een huurdersmap met alle informatie over de werkzaamheden.

Voor de woningtoewijzing hebben wij de meest recente inkomensverklaring of definitieve aanslag van de Belastingdienst nodig. U kunt deze opvragen bij
de Belastingdienst via telefoonnummer 0800-05 43 of downloaden met uw Digi-D via www.mijn.belastingdienst.nl. Als u deze gegevens niet voor de gestelde termijn kunt overleggen, bieden wij u de woning niet definitief aan.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Portiekflat

Verdieping

2

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (18.28m²)
Keuken 1x (7.22m²)
Slaapkamer 3x (26.63m²)
Badkamer 1x (2.88m²)
Berging 1x (7.1m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €9,60
Niet subsidiabele servicekosten €41,26
Warmte €126,50

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan