Terschellingkade 138
3826DJ Amersfoort, Waddeneilandenbuurt
€885,00
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 17-02-2026 tot 23-02-2026. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
50m²
Woonoppervlakte
2
Kamers
Leegstand
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Compact Real Estate Services B.V.In het oostelijke en tevens nieuwste deel van de wijk Vathorst wordt dit appartement in dit prachtig appartementencomplex met 28 huurwoningen aangeboden. Het betreft huisnummer 138, een appartement op de tweede verdieping.
Laak III te Vathorst
Door de architectuur heeft het complex vanaf de buitenkant de uitstraling van een pand uit een van de oud Hollandse watersteden. Binnen bevinden zich 27 tweekamerappartementen en 1 studio, verdeeld over de begane grond en drie verdiepingen. Aan de achterzijde van het complex bevindt zich een afgesloten binnentuin voor gezamenlijk gebruik. Hier kunt u, met uw medebewoners, vertoeven en is er een gemeenschappelijke berging aanwezig waar de fietsen gestald kunnen worden.
Tweekamerappartement
Het tweekamerappartement is uitermate geschikt voor een één- of tweepersoonshuishouden!
Het appartement heeft een gebruiksoppervlakte van rond de 50 m2 en is ingedeeld met een woonkamer met open keuken, één slaapkamer en een betegelde badkamer met een apart toilet. De keuken is volledig uitgerust met inbouwapparatuur. Verder zal het appartement kaal aan u opgeleverd worden. De wanden zijn behangklaar en u kunt zelf een vloerafwerking naar wens plaatsen.
De woning voldoet aan energielabel A en wordt verwarmd door middel van stadsverwarming.
Omgeving
Het appartementencomplex is gelegen in het oostelijke deel van Vathorst. Dagelijkse voorzieningen zoals winkels en sportclubs liggen op loopafstand van het complex. Het
centrum van Amersfoort bereikt u op de fiets in 20 minuten. Daarbij heeft de buurt een goede ontsluiting; u kunt gemakkelijk op de trein stappen vanaf station Amersfoort Vathorst en met de auto bent u snel op weg door nabije aansluiting op de A1 en de A28.
Voorwaarden
Om deze woning te huren dient u aan de volgende minimale inkomenseis te voldoen:
• 1 persoon: 3,5 x de maandhuurprijs = Bruto maandinkomen
• 2 personen: 3,5 x de maandhuurprijs = Bruto maandinkomen (het 2e inkomen wordt voor 50% meegenomen in de berekening)
Vakantiegeld, vaste bonus en vaste 13e maand mogen worden meegerekend bij het bepalen van het bruto jaarinkomen. Flexibele bonussen, winstuitkering en vergoeding voor een lease-auto worden niet meegenomen in de inkomenstoetsing.
Vrij beschikbaar vermogen op een Nederlandse bankrekening kan gebruikt worden indien niet direct wordt voldaan aan de inkomenseis. In totaal mag 10% van het totale vermogen worden opgeteld bij uw bruto jaarinkomen.
Om te controleren of u aan de voorwaarden voldoet, vragen wij u om een bewijs van inkomen aan te leveren en een aanvraagformulier in te vullen. Zonder bewijs van inkomen en een aanvraagformulier kunnen wij de woning niet toewijzen. In dat geval zullen wij doorgaan met de volgende kandidaat.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
2
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen