
Laan van Bovenduist 10
3826JA Amersfoort, Laakse Tuinen
€678,25
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 31-03-2022 tot 31-03-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
63m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
Omschrijving
Aangeboden door De Alliantie EemvalleiW19+ is de nieuwbouwlocatie waar momenteel 21 woningen gebouwd worden over vier verdiepingen. De locatie ligt in het nieuwe deelplan in Vathorst De Laak 2A, in de buurt Waterdorp. Waterdorp wordt een gebied met een hele eigen identiteit. Kenmerkend voor het gebied zijn de organische wegenstructuur, de brink als centrale ontmoetingsplek, verschil in gebouw- en kavelgrootten, privé (over)tuinen aan het water, intieme straatprofielen en verschillende dorpse woonsferen. De architectuur en uitstraling van het gebouw sluit aan op het naastgelegen gebouw W19. Het centrum van Vathorst, waar de winkelvoorzieningen zijn en het NS station, ligt op iets meer dan 1,5 kilometer. Parkeren vindt deels plaats op een gemeenschappelijk parkeerterrein dat gedeeld wordt met W19 en in eigendom is van de Alliantie. Het overige parkeren wordt opgelost in het openbaar gebied aan de straat. De woningen zijn bijna energieneutraal en gasloos.
De appartementen worden naar verwachting in februari/maart 2022 opgeleverd.
Deze advertentie heeft betrekking op drie 3-kamer appartementen in het pand :
Laan van Bovenduist huisnummer 2, 8 en 10.
Deze appartementen zijn geschikt voor 1-2 persoonshuishoudens.
Deze appartementen zullen met voorrang worden toegewezen aan woningzoekenden met een stadsvernieuwingsurgentie.
De netto huurprijs bedraagt € 633,00 en de bijkomende servicekosten zijn € 47,80
De appartementen hebben een totale oppervlakte van ongeveer 65 m2, zie de verhuurtekeningen op de projectpagina voor de indeling.
- De appartementen bevinden zich op de begane grond
- De appartementen hebben een terras van ongeveer 11m2
- De appartementen hebben elektrische radiatoren en een water warmtepompboiler.
- De appartementen hebben een A ++ energielabel
- Er is een gemeenschappelijke fietsenberging
- Koken op elektra
- Zonnepanelen
Voor meer informatie kunt u kijken op de projectpagina W19+ in Vathorst (de-alliantie.nl)
Hier kunt u ook de verhuurtekeningen vinden van alle appartementen.
Wij zullen nadat we de selectie hebben gedraaid de 1e drie kandidaten een voorlopige aanbieding mailen en een voorkeuzeformulier meesturen, na controle van uw gegevens zal er een definitieve woning aangeboden worden rekening houdend met uw voorkeuren, dit gaat uiteraard op volgorde van de lijst uit woningnet. Het kan dus zijn dat u niet uw 1e keuze krijgt.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen