
2e Heidestraat 4
1566VR Assendelft, Centrum
€814,12
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 30-01-2022 tot 06-02-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
101m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
D
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door ParteonDe woning is gelegen in Assendelft.
Woning is gelegen aan een woonerf. U kunt dus niet met de auto voor de deur komen. Parkeren is op korte afstand mogelijk. Lagere scholen op 3 min. loopafstand. Supermarkt en bakker op 5 min. loopafstand van de woning. Meerdere winkels en sociale voorzieningen zijn te vinden in het winkelcentrum De Saen dat is gelegen in het winkelcentrum Saendelft die per fiets (15 min.) of de auto te bereiken is. Het openbaar vervoer is matig. Rustige woonomgeving. Rustige en nette bewoning wordt dan ook gewenst. Hoge sociale controle.
Indeling: Begane grond, toilet gelegen in de hal, woonkamer en gesloten keuken. De keuken is voorzien van eenvoudige keukenblok. De keuken geeft toegang tot de tuin. Er is een berging in de tuin aanwezig. Het onderhoud van de tuin is voor de huurder zelf. Dit dient bijgehouden te worden. Middels een vaste trap komt u op de eerste verdieping. Hier bevinden zich de 3 slaapkamers, waarvan een kleine slaapkamer en de badkamer. Er is geen 2de toilet aanwezig in de badkamer. Via de vlizotrap kunt u de zolderruimte bereiken.
Wonen zonder gas en met lage energiekosten!
Deze eengezinswoning is onlangs verduurzaamd volgens de Opgewekt Wonen methode!
Dit houdt in dat de woning is voorzien van zonnepanelen.
De woning wordt verwarmt middels een lucht water warmtepomp.
In de tuin staat een buitendeel en op zolder staat het binnendeel met een 200 liter boilervat voor warm tapwater. Tevens staat hier een buffervat van 100 liter. Deze zorgt voor een stabiele werking van de installatie door vergroting van de waterzijdige systeeminhoud.
De radiatoren zijn vervangen voor fraaie lage temperatuur convectoren.
De gewenste temperatuur kan middels een eenvoudige draadloze thermostaat ingesteld.
De woning is geschikt gemaakt om te koken op inductie.
Let op dat al uw gegevens correct zijn.
I.v.m. de coronacrisis hanteert Parteon een aangepaste werkwijze. Dit houdt in dat wij bezichtigingen doen met slechts 2 kandidaten. Mocht u besluiten niet te willen (laten) bezichtigen, zijn wij genoodzaakt om de volgende kandidaat in de wachtrij te benaderen. U maakt dan helaas geen aanspraak meer op deze woning.
FRAUDE
Indien wij constateren dat documenten zijn vervalst en niet overeenkomen met de werkelijke situatie dan noemen we dat fraude. Dit geldt ook als u bewust een verkeerde voorstelling van de situatie geeft. Hier staat een zware sanctie op. De woningaanbieding wordt ingetrokken en u wordt voor de duur van één jaar geblokkeerd om via Woningnet te reageren.
ZELFSTANDIG ONDERNEMER
Indien u zelfstandig ondernemer bent dient u een recente definitieve aanslag of IBRI in te leveren. Als deze niet representatief of onbekend is dan dient u een voorlopige aanslag in te leveren bij Parteon. U kunt een geschatte aangifte indienen bij de Belastingdienst. U krijgt dan binnen twee weken een voorlopige aanslag van de Belastingdienst toegestuurd. Het heeft geen zin om op een woning te reageren als u deze aanslag nog niet heeft.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Tussenwoning
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen