Alcmaria 29 3743GG Baarn

Alcmaria 29
3743GG Baarn, Schoonoordpark

€433,19

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 09-09-2020 tot 13-09-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

25m²

Woonoppervlakte

🛏️

1

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

F

Energielabel

Ben je starter en wil je (blijven) wonen in Baarn? Dan is deze leuke studio in de villa aan de Alcmaria mogelijk iets voor jou!

Wonen in de villa doe je niet alleen maar samen. Je hebt je eigen studio met keuken en badkamer, maar je woont met niet veel buren onder 1 dak en zo deel je het washok.  Je houdt dus rekening met elkaar. 

Overname
De vloer en hoogslaper (zie foto) van de huidige bewoner zijn ter overname. Overname is geen verplichting. 

Wonen in Baarn
Baarn is gelegen tussen Amersfoort, Hilversum en Soest. De stad is goed bereikbaar via de A1 en de N211 en ook via openbaar vervoer.

De buurten zijn groen en kindvriendelijk, er zijn parken en diverse scholen. Ook is er een mooi sportcentrum met zwembad De Trits. Middelpunt van de stad Baarn is het centrum met winkels en het plein de Brink. Aan het plein de muziektent en restaurants met gezellige terrasjes

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Portiekflat

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (21.56m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €17,50
Niet subsidiabele servicekosten €11,95
Water €10,50
Gas €75,00
Electriciteit €0,00

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan