Duinkerken 56 3771CZ Barneveld

Duinkerken 56
3771CZ Barneveld, Staatsliedenwijk

€838,05

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 25-04-2023 tot 01-05-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

79m²

Woonoppervlakte

🛏️

4

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

C

Energielabel

Deze maisonette met 3 slaapkamers is gelegen in Barneveld.

De maisonette bevindt zich op de 2 etage. Er is een lift aanwezig. U heeft de beschikking over een balkon.

Het complex is gelegen op een rustig, ruim en groen woonerf. In de directe woonomgeving is voldoende parkeergelegenheid beschikbaar.

Barneveld is landelijk bekend door haar pluimveeteelt. Het dorp biedt alle belangrijke voorzieningen en heeft twee treinstations met een directe verbinding tussen station Amersfoort en Ede-Wageningen. Directe ligging aan de A1 en A30.

Servicekosten zijn inclusief stookkosten. De stookkosten zijn afhankelijk van eigen verbruik en betreffen in eerste instantie een voorschot.

De maisonnettes worden toegewezen aan kandidaten vanaf 40 jaar, kinderen vanaf 15+ en maximaal 6 personen. Bekijk de plattegrond voor de indeling van de woning.

Ingangsdatum en huurprijs onder voorbehoud.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (26m²)
Slaapkamer 3x (37m²)

💰 Prijsopbouw

Niet subsidiabele servicekosten €41,86
Warmte €75,77

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan