Aldegondestraat 32 3771GP Barneveld

Aldegondestraat 32
3771GP Barneveld, De Lors

€1.042,93

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 23-01-2025 tot 30-01-2025. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

60.47m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Leegstand

Status

🌟

A

Energielabel

Mooi, ruim appartement op de eerste verdieping van het complex met een woonkamer, open keuken, badkamer, apart toilet en twee slaapkamers. De woning heeft een balkon, inpandige bergruimte en een eigen berging op de begane grond. Er is parkeergelegenheid voor het appartementencomplex. U kunt de plattegrond bekijken om de indeling van de woning te zien. Er zijn een aantal zaken in de woning welke ter overname aangeboden worden.

Na het sluiten van de advertentie zal er een groepsbezichtiging plaatsvinden met een aantal kandidaten. De verhuurdatum is onder voorbehoud. 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

1

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Slaapkamer 2x (27.84m²)
Woonkamer 1x (32.63m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €24,00
Niet subsidiabele servicekosten €35,05

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

minimaal € 49669
minimaal € 54847
Meld je aan