
Barones van Lyndenlaan 29
6721PK Bennekom, De Laar
€800,33
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 16-05-2024 tot 21-05-2024. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
80.5m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
Omschrijving
Aangeboden door WoonstedeDe woning
Appartement in het Baron van Wassenaerpark te Bennekom. De woning beschikt over 2 slaapkamers en een eigen balkon. De woning heeft geen eigen schuur. Wel zijn er buiten twee afsluitbare fietsenstallingen.
Kernbinding
Sinds 2024 heeft Bennekom ook kernbinding. Woont of werkt u in Bennekom, kijk dan hier of u in aanmerking komt voor kernbinding. Met kernbinding gaat u voor op woningzoekenden die niet in Bennekom wonen of werken. Heeft u binding met Bennekom? Laat het ons weten door te mailen naar: info@woonstede.nl voordat u op de woning reageert, zodat u op de juiste plek voor deze woning komt.
Datum sleutels
Wij weten nog niet per wanneer de woning beschikbaar is. Dit is afhankelijk van de werkzaamheden die wij nog in de woning moeten doen. Wordt u de nieuwe huurder? Dan laten we zo snel mogelijk weten wanneer u de sleutels krijgt.
Plattegrond
Ga altijd de woning bekijken voordat u deze gaat huren. Hoe de woning er nu uitziet kan anders zijn dan op de plattegrond.
Onderhoudsabonnement
U betaalt € 4,60 per maand voor een onderhoudsabonnement.
Elektrisch koken
In deze woning komt een aansluiting om elektrisch te koken. We maken standaard een tweefasenaansluiting (Perilex). Het kopen en plaatsen van de kookplaat doet u zelf.
Uw nieuwe woning
Klik hier om te zien wat u van de woning kunt verwachten als u de nieuwe huurder wordt.
Het energielabel
Voor nieuwe huurders is het belangrijk om te weten hoe energiezuinig een woning is. Dit kunt u zien op het energielabel. Dit label is tien jaar geldig en wordt vastgesteld door een speciaal bedrijf. Op het energielabel staat een letter of een indexcijfer. De letter A is het meest energiezuinig en de letter G het minst. Voor het indexcijfer geldt; hoe dichter bij de 0, hoe energiezuiniger de woning.
Veel energielabels zijn gemaakt voor 2021. Wilt u weten wanneer het energielabel van deze woning gemaakt is? Kijk dan bij de bijlagen in deze advertentie. Daar kunt u het energielabel vinden.
Levering van warmte
De woning wordt verwarmd via vloerverwarming. De energieleverancier is Jord. U sluit daarom met hen een contract
af hiervoor.
Zorg van Opella
Zorgverlening door Opella is niet vanzelfsprekend als u deze woning gaat huren. Als u dit wenst, regelt u dit zelf met
Opella
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
2
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen