
Hendrik van Poelwijcklaan 139
6721PL Bennekom, De Laar
€748,81
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 01-09-2023 tot 06-09-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
73m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door WoonstedeDeze woning is rolstoelgeschikt en is voorzien van energielabel A. De woning ligt in de Oostenrijksebuurt.
Opella urgenten kunnen met een urgentie in Huiswaarts reageren op het geadverteerde woningaanbod. Om in aanmerking te komen is het inkomen van de urgent verhoogd zodat er gereageerd kan worden. Bij toewijzing heeft deze doelgroep (Opella urgenten) mogelijk recht op huurverlaging.
De woning beschikt niet over een eigen schuur. Er is een afsluitbare fietsenstalling buiten, toegankelijk met dezelfde centrale toegang sleutel. Elektrisch koken, geen gas aanwezig.
U betaalt een voorschot voor de vloerverwarming aan Croonwolter&dros van ongeveer € 140,00 per maand.
Let op
De datum ‘beschikbaar per’ is onder voorbehoud.
Onderhoudsabonnement
In de huurprijs van deze woning is € 4,60 per maand opgenomen voor het onderhoudsabonnement. Ga voor meer informatie en voorwaarden naar www.woonstede.nl/onderhoudsabonnement.
Elektrisch koken
Woonstede gaat in de woning een Perilexaansluiting maken. Dit houdt in dat u in de woning elektrisch kookt.
Beeldenboek
Wilt u weten hoe deze woning eruit ziet als u de nieuwe huurder wordt? Kijk dan in het Beeldenboek.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Tussenwoning
Verdieping
2
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen