Terug Hendrik van Poelwijcklaan 47
Hendrik van Poelwijcklaan 47 6721PL Bennekom

Hendrik van Poelwijcklaan 47
6721PL Bennekom, De Laar

€808,17

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 19-12-2025 tot 24-12-2025. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

10m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

Leegstand

Status

De woning
De woning ligt in het gebouw Cornelie en heeft geen eigen schuur. Wel is er buiten een afsluitbare fietsenstalling. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping en heeft 1 slaapkamer en een hobbykamer.

Vanuit het woongebouw stapt u zo het bos in voor een heerlijke wandeling. In deze kindvriendelijke buurt zijn ook diverse speelveldjes. 

Verwarming en water
De verwarming loopt via Jord. U sluit met hen hiervoor een overeenkomst af. Het maandelijkse voorschot bedraagt ongeveer € 150,-

Zorg van Opella
Zorgverlening door Opella is niet vanzelfsprekend als u deze woning gaat huren. Als u dit wenst, regelt u dit zelf met Opella.

Geen kernbinding
Voor deze woning krijgt u geen voorrang als u kernbinding heeft. Wij adverteren onze woningen om en om met of zonder kernbinding. 

Inkomensverklaring 2024
Lever de Inkomensverklaring of definitieve aanslag in van de Belastingdienst van 2024. Deze kunt u online aanvragen bij Mijn Belastingdienst of via de Belastingtelefoon 0800-0543.

Datum sleutels
Wij weten nog niet per wanneer de woning beschikbaar is. Dit is afhankelijk van de werkzaamheden die wij nog in de woning moeten doen. Wordt u de nieuwe huurder? Dan laten we zo snel mogelijk weten wanneer u de sleutels krijgt.  

Plattegrond
Ga altijd de woning bekijken voordat u deze gaat huren. Hoe de woning er nu uitziet kan anders zijn dan op de plattegrond.

Onderhoudsabonnement
U betaalt € 7,26 per maand voor een onderhoudsabonnement.

Uw nieuwe woning
Klik hier om te zien wat u van de woning kunt verwachten als u de nieuwe huurder wordt.

Het energielabel
Voor nieuwe huurders is het belangrijk om te weten hoe energiezuinig een woning is. Dit kunt u zien op het energielabel. Dit label is tien jaar geldig en wordt vastgesteld door een speciaal bedrijf. Op het energielabel staat een letter of een indexcijfer. De letter A is het meest energiezuinig en de letter G het minst. Voor het indexcijfer geldt; hoe dichter bij de 0, hoe energiezuiniger de woning.

Veel energielabels zijn gemaakt voor 2021. Wilt u weten wanneer het energielabel van deze woning gemaakt is? Kijk dan bij de bijlagen in deze advertentie. Daar kunt u het energielabel vinden.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Corridorflat

Verdieping

1

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Slaapkamer 1x (13.9m²)
Woonkamer 1x (21.69m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €0,00
Niet subsidiabele servicekosten €50,12

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan