Maximahof 14 1947HN Beverwijk

Maximahof 14
1947HN Beverwijk, Oranjebuurt

€803,54

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 25-01-2023 tot 30-01-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

69m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

A+

Energielabel

Mooi 3 kamer appartement op de eerste etage in een complex met lift

Vanuit de entree loopt u de woonkamer met open keuken in. Vanuit de woonkamer kunt u aan de overzijde de centrale hal van uw woning bereiken.

Vanuit de centrale hal kunt u alle kamers en de badkamer met WC bereiken.

Het balkon gelegen op het zuidwesten kunt u bereiken via slaapkamer 2.


Woning

  • Appartement
  • Open keuken
  • Badkamer met toilet
  • Balkon
  • Berging


Bijzonderheden

  • Geschikt voor ouder worden prettig wonen
  • In de woning is alleen koken op stroom via een 2 fase stekker mogelijk.


Uitnodiging tot bezichtiging

De eerste tien kandidaten worden via woonservice uitgenodigd voor bezichtiging.

  • De bezichtiging is ingepland op dinsdag 7 februari 2023 om 15:15 uur (onder voorbehoud).


Een woning huren van Pré Wonen
Iedere woning van Pré Wonen wordt volgens de basiskwaliteit opgeleverd. Zelf knapt u de woning op naar uw zin en smaak. Denk hierbij aan het leggen van vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen/behangen van muren, deuren, (raam)kozijnen en plafonds.

Een bestaande woning heeft altijd gebruikssporen van voorgaande huurder(s). Kijkt u onder Voorwaarden bij ‘Wat mag u van een woning van Pré Wonen verwachten’. Daar leest u  wat de basiskwaliteit is en wat u van een woning van Pré Wonen mag

In de buurt

Het Somagebied, gelegen aan de rand van de Aagtendijk, heeft de laatste jaren een enorme metamorfose ondergaan. Er is een groot winkelterrein, het Marloterrein, gesitueerd. Vanuit het Somagebied is de Breestraat, in het centrum van Beverwijk, na vijf minuten lopen te bereiken. Er zijn voldoende speelvoorzieningen. Ook de bekende Beverwijkse Bazaar is op vijf minuten loopafstand. De wijk beschikt over een multifunctioneel gebouw, de uitvalswegen zijn goed bereikbaar en openbaar vervoer is voldoende aanwezig.


Tot slot

De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.

Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.

 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

1

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (35m²)
Slaapkamer 2x (29m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €27,16
Niet subsidiabele servicekosten €35,11

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan