Maximahof 2
1947HN Beverwijk, Oranjebuurt
€957,04
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 06-04-2026 tot 10-04-2026. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
74m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Leegstand
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Pre WonenRuime en lichte 4 kamer benedenwoning met klein terras.
LET OP! Belangrijke wijziging als je een woning zoekt
Ga je een woning bezichtigen, verzamel alvast je gegevens. Ook als je geen eerste kandidaat bent. Je hebt maar een paar dagen de tijd. Per 2 februari werken alle woningcorporaties in de regio op dezelfde manier. Dit maakt het toewijzen van een woning duidelijker en makkelijker voor iedereen. Lees meer over wat dit voor jou betekent op deze informatiepagina van MijnWoonservice.
Bezichtiging en intakegesprek
De bezichtiging is ingepland op 23 april om 13.30 uur (onder voorbehoud). De eerste 15 kandidaten worden via Woonservice uitgenodigd voor bezichtiging.
Kom je kijken en accepteer je de woning? Het intake gesprek is ingepland op 29 april om 9.30 uur.
Woning
- Open keuken
- Koken op elektra
- Badkamer met toilet
- Wasmachineaansluiting in aparte kast in de hal
- Klein terras, ligging op het oosten
- Uitpandige berging
- Verwarming via eigen CV ketel
- Vergunning parkeren
- Bekijk voor meer informatie de kenmerken en de plattegrond van de woning
Oplevering
Pre Wonen levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig. Een bestaande woning heeft altijd gebruikssporen van voorgaande huurder(s). Zelf knapt u de woning op naar uw zin en smaak. Denk hierbij aan het leggen van vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen/behangen van muren, deuren, (raam)kozijnen en plafonds. Dit mag u van uw nieuwe huurwoning verwachten - Pré Wonen.
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden. Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.
Buurt
- Gelegen aan de rand van de Aagtendijk
- Er is een groot winkelterrein, het Marloterrein, gesitueerd
- Vanuit het gebied is de Breestraat, in het centrum van Beverwijk, na vijf minuten lopen te bereiken
- Er zijn voldoende speelvoorzieningen
- Ook de bekende Beverwijkse Bazaar is op vijf minuten loopafstand
- De wijk beschikt over een multifunctioneel gebouw
- De uitvalswegen zijn goed bereikbaar
- Openbaar vervoer is voldoende aanwezig
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Benedenwoning
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen