
Kometenlaan 499
3721JP Bilthoven, Brandenburg
€735,69
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 01-12-2020 tot 09-12-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
79m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
B
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Woonstichting SSW4 kamer galerijwoning met balkon op de 5de verdieping in Bilthoven
In de directe omgeving vindt u (basis)scholen, speel- en sportvoorzieningen. Op loopafstand treft u een aantal winkels op winkelcentrum Planetenbaan.
Woning
- Galerij woning
- 5de verdieping
- Lift aanwezig
- Woonkamer met 1 vaste kast
- Keuken aparte ruimte
- 3 slaapkamers
- Balkon aan woonkamerzijde
- Badkamer met wasmachine aansluiting
- Toilet apart
- Berging
In de bijlage plattegrond woning.
Bijzonderheden
- Voorinspectie heeft telefonisch plaats gevonden, staat van de woning is nog niet bekend.
- Planning duurzaamheid 2021/2022
- Let op na verduurzaming vindt er een huurverhoging plaats
- Opleverdatum onder voorbehoud
Staat van de woning
SSW levert iedere woning op met basis kwaliteit: schoon, heel en veilig. Deze woningen staan op de planning voor verduurzaming 2021/2022 de werkzaamheden worden te zijner tijd besproken.
Overname
Mocht u de eerste kandidaat zijn, dan ontvangt u de contact gegevens van de huidige bewoner daarmee maakt u een afspraak voor het bezichtigen van de woning. Met de huidige bewoner kunt u afspraken maken over het overnemen van goederen (zoals vloerbedekking, gordijnen of een meubelstuk). Dit is op eigen initiatief en risico, SSW speelt hierbij geen rol.
In de bijlage: folder woning bezichtigen. Ga goed voorbereid een woning bezichtigen.
Om verdere verspreiding van het coronavirus te voorkomen, volgt SSW de adviezen van het RIVM. Wij willen het besmettingsgevaar voor u en voor ons zoveel mogelijk beperken.
Heeft u last heeft van koorts en/of klachten zoals hoesten, benauwdheid, verkoudheid en/of keelpijn? Kom dan niet naar de bezichtiging, dit ter bescherming van de gezondheid.
Wij verzoeken u om alleen te komen naar de bezichtiging om onnodige drukte te voorkomen. Wij adviseren u ook een mondkapje te dragen als u naar de bezichtiging komt.
Zie onze folder: bezichtiging bewoonde staat.
Let op!
Wordt u uitgenodigd voor bezichtiging en heeft u interesse in de woning? Dan kunt u zelf het proces versnellen door alvast uw gegevens te verzamelen. Wacht niet totdat u de eerste kandidaat bent.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
5
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen