
Dudokkwartier 17
3723AV Bilthoven, De Leijen
€758,33
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 29-12-2020 tot 06-01-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
119m²
Woonoppervlakte
5
Kamers
Verhuurd
Status
D
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Woonstichting SSWRuime 5-kamer eengezinswoning in Bilthoven
Deze woning ligt in de wijk de Leijen, vlakbij de bossen van Bilthoven. Basis- en middelbare scholen zijn op fietsafstand. De bushalte en een grote supermarkt is op loopafstand.
Woning
- Ruime woonkamer
- Open keuken
- Open trap naar de eerste verdieping in de woonkamer
- Op de eerste verdieping 3 slaapkamers
- Grootste slaapkamer is op de zolderverdieping
- Badkamer met douche, 2e toilet, wastafel en wasmachine aansluiting
- Voortuin met schuur
- Achtertuin
Bijzonderheden
- Voorinspectie heeft telefonisch plaats gevonden, de huidige staat van de woning is nog niet bekend
- Opleverdatum 5 februari 2021 (onder voorbehoud)
- De huidige huurder heeft een aantal overnames waaronder een keuken en diverse vloeren
Staat van de woning
SSW levert iedere woning op met basis kwaliteit: schoon, heel en veilig.
Overname
Mocht u de eerste kandidaat zijn, dan ontvangt u de contact gegevens van de huidige bewoner daarmee maakt u een afspraak voor het bezichtigen van de woning. Met de huidige bewoner kunt u afspraken maken voer het overnemen van goederen (zoals vloerbedekking, gordijnen of een meubelstuk). Dit is op eigen initiatief en risico, SSW speelt hierbij geen rol.
Om verdere verspreiding van het coronavirus te voorkomen, volgt SSW de adviezen van het RIVM. Wij willen het besmettingsgevaar voor u en voor ons zoveel mogelijk beperken.
Heeft u last heeft van koorts en/of klachten zoals hoesten, benauwdheid, verkoudheid en/of keelpijn? Kom dan niet naar de bezichtiging, dit ter bescherming van de gezondheid.
Wij verzoeken u om met maximaal 2 personen te komen naar de bezichtiging om onnodige drukte te voorkomen. Wij adviseren u een mondkapje te dragen als u naar de bezichtiging komt.
Let op!
Wordt u uitgenodigd voor bezichtiging en heeft u interesse in de woning? Dan kunt u zelf het proces versnellen door alvast uw gegevens te verzamelen. Wacht niet totdat u de eerste kandidaat bent.
Bent u zzp'er? Zorg ervoor dat u de juiste documenten aanlevert.
- Inschrijving Kamer van Koophandel;
- Inkomensverklaring 2019 vanuit de Belastingdienst (mocht u deze nog niet hebben dan graag 2018 of winst- en verliesrekening van afgelopen twee jaar; wel door een erkend administratiekantoor opgesteld en een overzicht waar expliciet belastbaar inkomen wordt genoemd).
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Tussenwoning
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen