Liguster 6
3723TM Bilthoven, De Leijen
€737,93
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 05-01-2026 tot 13-01-2026. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
109m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Leegstand
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door WoongroenRuime 3-kamer eengezinswoning (was 3-kamer maar van 2 slaapkamers 1 gemaakt, maar dit kunnen we herstellen/aanpassen), vlakbij de bossen van Bilthoven.
Deze woning ligt op een steenworp afstand van het bos en op loopafstand van een grote supermarkt en bushalte.
Basis- en middelbare scholen zijn op fietsafstand.
Woning
- Hal
- Toilet
- Keuken
- Woonkamer
- Overloop
- Ruime slaapkamer
- Badkamer met 2e toilet, douche en wastafel
- Opslagruimte
- Opbergkast
- Zolder, dit is geen verblijfsruimte, mag alleen voor opslag worden gebruikt!
- Schuur
- Voor- en achtertuin
Belangrijk
De huidige huurder heeft de keuken ter overname. Het gaat hier om een hoekkeuken met inbouwapparatuur.
Deze keuken wordt dan uw eigendom. Woongroen is hier niet onderhoudsplichtig. Neemt een nieuwe huurder de keuken niet over, dan zal Woongroen hier een standaard keuken (3 boven- en 3 onderkastjes) plaatsen.
Dit geldt ook voor het toilet (Sanibroyeur) in de badkamer. Deze is ter overname. Wilt u deze niet, dan zal Woongroen deze verwijderen (niet vervangen).
Let op!
Welke personen mogen op je inschrijving en worden meegeteld voor de bezettingsnorm?
- Je partner.
- Thuiswonende (pleeg)kinderen.
- Kinderen die voor een deel bij jou wonen. Dit kan alleen als je co-ouderschap hebt afgesproken met je ex-partner.
- Je ouders. Maar alleen wanneer je mantelzorger bent.
Dus geen andere familieleden, vrienden of kennissen. Als je een woning accepteert, controleert de woningcorporatie je inschrijving. Als die niet klopt, mag je de woning niet huren.
------------------
Wordt u uitgenodigd voor een bezichtiging en heeft u interesse in de woning? Dan kunt u zelf het proces versnellen door alvast uw gegevens te verzamelen. Wacht niet totdat u de eerste kandidaat bent.
Ontvangen wij de documenten niet of niet compleet voor het einde van de termijn die hiervoor gesteld wordt in de email vanuit WoningNet, gaan wij door naar de volgende kandidaat.
Bent u zzp'er? Zorg ervoor dat u de juiste documenten aanlevert.
- Inschrijving Kamer van Koophandel;
- Inkomensverklaring 2024 van de Belastingdienst, maar wanneer u deze niet kunt aanleveren, uw meest recente inkomensverklaring van de belastingdienst met daarbij een *verklaring van uw accountant/boekhouder met daarop uw verzamelinkomen 2024. Of een prognose 2025/2026. Gebruik hiervoor het volgende formulier:
Geprognosticeerde resultatenrekening - versie januari 2025.pdf
*Deze verklaring is verplicht. Wanneer deze niet of te laat wordt aangeleverd, volgt een afwijzing.
----------------------
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Tussenwoning
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen