Terug J F Kennedylaan 135
J F Kennedylaan 135 3981GB Bunnik

J F Kennedylaan 135
3981GB Bunnik, Bunnik

€836,89

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 10-12-2025 tot 17-12-2025. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

56m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

In ontwikkeling

Status

🌟

A+++

Energielabel

Dit appartement ligt in het kleinschalig karakteristieke woongebouw van vier woonlagen en heeft een terughoudende architectuur waarbij gebruik wordt gemaakt van accentkleuren en metselverbanden. 

Via de ruime hal bereikt u de inpandige berging, de slaapkamer, het toilet en de badkamer. De woonkamer met open keuken grenst aan het balkon op het westen.In de inpandige berging is een aparte wasmachine- en drogeraansluiting (twee aparte groepen) en vindt u de technische installaties. Het appartement heeft een individuele installatie voor verwarming, warm water, ventilatie en zonnepanelen. Op de begane grond is een gezamenlijke fietsenstalling. Deze ligt naast de hal van de hoofdentree. Deze woning is full electric. Ter overname worden de pvc vloer, gordijnrails met rolgordijnen en diverse wandplanken aangeboden.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

1

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Slaapkamer 1x (12m²)
Woonkamer 1x (25m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €30,50
Niet subsidiabele servicekosten €42,25

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Je inkomen is niet hoger dan € 51537
Je inkomen is niet hoger dan € 56910
Er geldt een minimuminkomen
Meld je aan