Prinsenstraat 14 B3 1402AS Bussum

Prinsenstraat 14 B3
1402AS Bussum, Laarderwegkwartier

€628,62

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 22-10-2020 tot 27-10-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

36m²

Woonoppervlakte

🛏️

1

Kamers

Verhuurd

Status

Leuke 1-kamer woning (studio) op de eerste verdieping met een hoog plafond. Zeer geschikt voor starters. Het appartement bevindt aan de voorzijde van het gebouw en heeft geen buitenruimte (Frans balkon) en geen lift.

Het appartement heeft een beschutte slaapzone in de hoek van de woonkamer en een eigen berging in het souterrain. De entree wordt gedeeld met één andere bewoner. Er is een gezamenlijke fietsenberging achter het complex aanwezig.

Het complex ligt op de hoek van de Torenlaan/Prinsenlaan is een karakteristieke geschakelde villa. Het pand is gebouwd in Zwitserse renaissancestijl. In 2015 is het omgebouwd naar een complex met starterswoningen.

De keuken is standaard voorzien van een afzuigkap. Let op! Het is alleen mogelijk elektrisch te koken. 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Bovenwoning

Verdieping

1

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (33m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €24,00
Niet subsidiabele servicekosten €29,20

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan