
De Sparren 151
1402KG Bussum, Laarderwegkwartier
€551,10
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 11-10-2021 tot 18-10-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
45m²
Woonoppervlakte
2
Kamers
Verhuurd
Status
C
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door G&O Gooi en VechtLeuk 2 kamer appartement gelegen op de 2e verdieping met een balkon op het zuidwesten. De woning heeft een dichte keuken. Naast de woonkamer kan extra slaapkamer gecreëerd worden.
Op de begane grond bevinden zich de bergingen en separaat enkele (los te verhuren) garage boxen. De watermeter zit in de kast naast de eigen berging.
Een ruim opgezette centraal gelegen wijk met veel groen ten zuiden van de Ceintuurbaan. Het NS station Bussum-Zuid en een bushalte zijn op loopafstand bereikbaar. Er is ruime parkeermogelijkheden in de omgeving. Diverse winkels, scholen en natuurgebied zijn op loopafstand.
De opleverdatum en huurprijs zijn onder voorbehoud.
De plattegrond is van een vergelijkbare woning.
De woningen kunnen gehorig zijn.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
2
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen