Terug Prinses Beatrixplantsoen 50
Prinses Beatrixplantsoen 50 1402TS Bussum

Prinses Beatrixplantsoen 50
1402TS Bussum, Batterijlaan

€592,08

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 16-10-2023 tot 20-10-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

23.9m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

C

Energielabel

De appartement ligt dicht bij het centrum van Bussum met een ruim winkelaanbod, diverse basis- en middelbare scholen, bos en heide en snelwegen naar Amsterdam, Utrecht en Amersfoort. Openbaar vervoer en treinstations liggen op korte afstand.

De woonkamer is gelegen aan de kant van het Prinses Beatrixplantsoen.
Parkeren kan aan we weg. Bij het complex zelf zijn een aantal parkeerplekken maar deze zijn verhuurd op dit moment. Als er een parkeerplek opgezegd wordt zal deze op de site van de Alliantie. Aanbod | de Alliantie (de-alliantie.nl) geadverteerd worden.

2-kamer appartement op de begane grond met tuin. Toilet in de badkamer, open keuken.

Jongeren onder de 23 jaar hebben geen recht op huurtoeslag tenzij er een kind tot het huishouden behoort.

De woning waarop je reageert bevindt zich in een gemengd complex van huur en koopappartementen. Dit houdt in dat je bij het tekenen van de huurovereenkomst een splitsingsakte moet ondertekenen.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Portiekflat

Verdieping

0

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (20.34m²)
Slaapkamer 1x (7.44m²)
Badkamer 1x (1.77m²)
Keuken 1x (1m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €7,90
Niet subsidiabele servicekosten €31,20

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan