Lange Heul 358 1403NX Bussum

Lange Heul 358
1403NX Bussum, Wester Eng

€468,74

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 07-09-2020 tot 14-09-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

35m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

E

Energielabel

2 kamer appartement vlakbij de Bussumerheide

Dit 2 kamer appartement op de 4e verdieping komt op korte termijn beschikbaar.

Deze woning is begin 2020 geheel gerenoveerd. Zowel de badkamer, het toilet, de keuken alsmede al het stucwerk is bij de renovatie vernieuwd. 

Het appartement ligt op de bovenste verdieping van een groot complex. Bij binnenkomst vind men rechts de keuken, daarna de badkamer. De toilet ligt aan de linkerhand. Rechtdoor betreed men de woonkamer. De woonkamer heeft een groot raam en is hierdoor zeer licht. Vanuit de woonkamer is het balkon bereikbaar, welke op het westen gesitueerd is. Rechts naast de woonkamer is de slaapkamer te vinden. De slaapkamer beschikt over een ruime inbouw kast/bergruimte. Een 

Dit appartement ligt direct naast de lift en is daardoor ook geschikt voor mensen die minder goed ter been zijn. 

 

De Lange Heul is een gunstig geleggen straat aan de zuidkant van Bussum. De Bussumerheide is slechts enkele minuten lopen. Een supermarkt bevind zich in de directe omgeving en ook station Bussum-Zuid is op loopafstand.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

4

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (17m²)
Slaapkamer 1x (9m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €20,99
Niet subsidiabele servicekosten €0,08
Water €12,00
Gas €0,00

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan