
Het Betonijzer 21
1111RH Diemen, Plantage de Sniep Noord
€687,85
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 30-11-2021 tot 07-12-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
49m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
Omschrijving
Aangeboden door de Alliantie AmsterdamWoningomschrijving De Kromming, Diemen Sniep
Geplande oplevering eerste kwartaal 2022. In dit woongebouw komen 56 sociale huurwoningen. Er komen uiteenlopende woningtypen, waarbij de woonoppervlakten liggen tussen 40 m² en 65 m². De woningen zijn verdeeld over 7 etages, naast een trappenhuis is er een lift aanwezig.
De woningen worden behangklaar opgeleverd, dit betekent dat de muren eerst gestuukt moeten worden voordat u kunt verven.
De Kromming is gasloos, de woningen worden verwarmd met stadsverwarming. Tevens zijn de appartementen aangesloten op zonnepanelen. Er zit in iedere woning een berging.
Locatie
De Kromming ligt in Diemen Sniep, hier nadert de voltooiing van een groene wijk met afwisselende architectuur. In Plantage De Sniep vind je alles wat je nodig hebt. Van scholen tot sportvelden, van medische voorzieningen tot supermarkt. Ook het bos en de polder zijn op fietsafstand.
Openbaar vervoer en parkeren
Het complex ligt in de tramlus aan het einde van lijn 19, Diemen Sniep. Op de begane grond zijn er 27 parkeerplekken en een gemeenschappelijke fietsenberging met wandcontactdozen om fietsen op te laden.
Contract
Starterswoningen zijn sociale huurwoningen die we reserveren voor jongeren tussen de 23 en 27 jaar. Kandidaten krijgen een vijfjarencontract aangeboden. Dit is een tijdelijk contract voor jongeren waarmee je inschrijfduur bij Woningnet doorloopt.
LET OP: De Alliantie kan geen huurcontract aangaan als je op het moment van oplevering inmiddels 28 jaar of ouder bent.
Bezichtiging
Vanwege corona worden de woningen verhuurd op basis van een plattegrond, impressiefoto’s en video’s.
U dient de woning te accepteren of weigeren op basis van een digitale bezichtiging waarin u een filmpje zult ontvangen van de woningen.
U zult de woning zien op de dag van de sleuteloverdracht, tenzij het mogelijk is -op voorwaarde van de dan bekende coronamaatregelen- een inmeetdag te organiseren.
Meer informatie kan je vinden op onze projectpagina: https://www.de-alliantie.nl/over-de-alliantie/projecten/amsterdam/de-kromming-te-diemen/
Disclaimer: Hoewel de informatie in deze advertentie zorgvuldig is samengesteld, kunnen er geen rechten aan worden ontleend. Typefouten en prijswijzigingen onder voorbehoud.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
2
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen