Acacialaan 31 B
3941JP Doorn, Doorn-Centrum
€1.025,28
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 01-04-2026 tot 09-04-2026. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
48.58m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Leegstand
Status
Omschrijving
Aangeboden door NabijWonenSenioren appartement met lift op de 1e etage
Indeling: Gelegen in Doorn ligt dit mooie ruime driekamerappartement met lift aan de Acacialaan. Bij binnenkomst in de hal is de toegang tot de badkamer, één van de slaapkamers en het toilet. De badkamer is ook toegankelijk vanuit de grote slaapkamer. Vanuit de woonkamer met balkon heeft u ook een toegangsdeur naar de slaapkamer en er is een open keuken. Fietsenberging is op de begane grond.
Omgeving: Acacialaan 31B is gelegen in het centrum. De woning is goed bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Gesitueerd op loopafstand van het centrum van Doorn, loopafstand van een supermarkt, huisarts, apotheek en de polikliniek van het Diaconessenhuis locatie Doorn . Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 6 minuten rijden. De A12 en het station Driebergen-Zeist of Maarn is op ongeveer 15 minuten autoafstand bereikbaar. Er zijn uitstekende busverbindingen naar de omliggende dorpen.
Plattegrond
De woning kan anders zijn dan de eventueel getoonde plattegrond. Als er een plattegrond beschikbaar is vindt u deze onder ‘downloads’.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
1
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen