Terug Nieuwe Maanderbuurtweg 1058
Nieuwe Maanderbuurtweg 1058 6717BK Ede

Nieuwe Maanderbuurtweg 1058
6717BK Ede, Hoogbouw-Zuid

€838,86

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 17-01-2025 tot 22-01-2025. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

82.24m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Leegstand

Status

🌟

C

Energielabel

Plannen hoogbouw Ede-Zuid
Woonstede werkte de afgelopen tijd samen met de gemeente aan plannen om de wijk hoogbouw Ede-Zuid te verbeteren. We zijn van plan om de Van Eekelenflat af te breken en er nieuwe woningen voor terug te bouwen. We verwachten dat dit in 2028 gebeurt.

Wat betekent dit voor u?
U kunt deze woning van ons huren. Houd er rekening mee dat u waarschijnlijk in 2028 moet verhuizen. De komende jaren kijken we dan samen met u naar de mogelijkheden voor een andere woning. Een kennismakingsgesprek is onderdeel van de toewijzing.

De woning
“Van Eekelenflat”. Ruim balkon, inclusief voorschotten stookkosten en water, entree afsluitbaar, schuur op de begane grond, energielabel C, huismeester, het complex beschikt over een gezamenlijke parkeervoorziening. De woning ligt in de Uitvindersbuurt.

Datum sleutels
Wij weten nog niet per wanneer de woning beschikbaar is. Dit is afhankelijk van de werkzaamheden die wij nog in de woning moeten doen. Wordt u de nieuwe huurder? Dan laten we zo snel mogelijk weten wanneer u de sleutels krijgt.  

Plattegrond
Ga altijd de woning bekijken voordat u deze gaat huren. Hoe de woning er nu uitziet kan anders zijn dan op de plattegrond.

Onderhoudsabonnement
U betaalt € 6,05 per maand voor een onderhoudsabonnement.

Uw nieuwe woning
Klik hier om te zien wat u van de woning kunt verwachten als u de nieuwe huurder wordt.

Het energielabel
Voor nieuwe huurders is het belangrijk om te weten hoe energiezuinig een woning is. Dit kunt u zien op het energielabel. Dit label is tien jaar geldig en wordt vastgesteld door een speciaal bedrijf. Op het energielabel staat een letter of een indexcijfer. De letter A is het meest energiezuinig en de letter G het minst. Voor het indexcijfer geldt; hoe dichter bij de 0, hoe energiezuiniger de woning.

Sinds 2021 is de manier hoe het energielabel bepaald wordt, veranderd. Veel energielabels zijn gemaakt voor 2021. Wilt u weten wanneer het energielabel van deze woning gemaakt is? Kijk dan bij de bijlagen in deze advertentie. Daar kunt u het energielabel vinden.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

10

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (20.88m²)
Keuken 1x (8.78m²)
Slaapkamer 2x (39.49m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €30,60
Niet subsidiabele servicekosten €66,91
Warmte €95,00

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan