Terug Albert Plesmanplein 18 418
Albert Plesmanplein 18 418 2805AB Gouda

Albert Plesmanplein 18 418
2805AB Gouda, Statensingel

€409,00

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 16-02-2020 tot 20-02-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

49m²

Woonoppervlakte

🛏️

2

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

C

Energielabel

Woning gelegen op directe loopafstand van het centrum van Gouda en NS station. Mozaiek Wonen heeft recent de badkamer met toilet en keuken gerenoveerd. Als huurder van de Albert Plesmanplein kunt u zich inschrijven voor een parkeerplaats binnen dit complex.

Het plaatsen van een schotelantenne is hier niet toegestaan.

Indeling woning: de woning bestaat uit twee kamers waarvan één slaapkamer. De badkamer is voorzien van een toilet en wasmachineaansluiting. Er is een open keuken en een balkon toegankelijk vanaf de woonkamer. En een ruime bergkast aanwezig met daarin de CV.  Voor deze woning kunt u gebruik maken van de gezamelijke fietsenstalling, er is geen eigen berging voor het stallen van een fiets.

Ook is er een huismeesterpost aanwezig in dit complex.

Lotingwoning: Uw plaats op de lijst met reacties wordt geloot.  

Houdt u er rekening mee dat tijdens het tekenen van het contract ingelogd moet worden op de website van de Belastingdienst. Dit doen we met uw inloggegevens van uw DigiD. Deze moet u dan bij u hebben.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

3

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Slaapkamer 1x (15m²)
Woonkamer 1x (31m²)
Badkamer 1x (3m²)

💰 Prijsopbouw

Warmte €0,00
Niet subsidiabele servicekosten €0,80
Subsidiabele servicekosten €19,55

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan