Ouverturelaan 85 2807JW Gouda

Ouverturelaan 85
2807JW Gouda, Muziekbuurt

€724,82

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 26-01-2021 tot 31-01-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

74m²

Woonoppervlakte

🛏️

4

Kamers

Verhuurd

Status

Mooie  4 kamer woning op de derde verdieping. Er zit een nieuwe keuken, badkamer en toilet in. De woning is gelegen aan het einde van de galerij.

De woning heeft het, politiekeurmerk veilig wonen, En een eigen cv. En een balkon aan de voorzijde..

De woning ligt pal naast het NS-station Goverwelle, in de nabije omgeving ligt een groot winkelcentrum,  sportschool in de buurt, op het parkeerterrein voor het winkelcentrum wordt 1 keer per week een warenmarkt gehouden, de woningen liggen in een landelijke omgeving dichtbij de Reeuwijkse Plassen en recreatiegebied het Steinse Groen, het centrum van Gouda is per openbaar vervoer goed te bereiken, een sporthal ligt eveneens in de wijk. Energielabel op complexniveau. Energielabel: B

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Portiekflat

Verdieping

3

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (25m²)
Slaapkamer 3x (28m²)

💰 Prijsopbouw

Niet subsidiabele servicekosten €13,23
Subsidiabele servicekosten €22,00

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan