
Koekoekplein 24
9713PV Groningen, Vogelbuurt
€807,09
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 23-02-2023 tot 02-03-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
49m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
C
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door De HuismeestersLeuke portiek/galerij woning opgezet in een hofje. De woning beschikt over een ruime woonkamer en 3 slaapkamers. Er is een gesloten keuken en prima formaat badkamer.
De woning wordt verwarmd m.b.v. blokverwarming. Hiervoor is een voorschot in de service kosten meegerekend. Verder kook je op gas en regel je je elektra en waterverbruik zelf.
Je deelt de gemeenschappelijke binnentuin en galerijen met je medebewoners. Huurtoeslag is mogelijk vanaf 23 jaar.
Omgeving en voorzieningen
De woning ligt op loopafstand van winkels, openbaar vervoer en het UMCG. Met de fiets ben je zo in het park en het centrum van de stad. Parkeren is ook mogelijk in de straat. Hiervoor is een parkeervergunning nodig. Deze is aan te vragen bij de gemeente Groningen.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
1
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen