
Langezijde 10
9713WG Groningen, Vogelbuurt
€682,69
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 01-08-2023 tot 09-08-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
36.4m²
Woonoppervlakte
2
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door NijesteeLET OP: Voordat je een woning gaat huren, adviseren we je om een offerte op te vragen voor de energiekosten bij een energieleverancier. Houd hierbij rekening met het energielabel van de woning, dit kan invloed hebben op je verbruik. Met deze informatie kun je beter inschatten wat je totale vaste lasten worden voor de aangeboden woning.
Klein appartement, geschikt voor 1 persoon, op locatie De Velden in de Oosterparkwijk. De woning is energiezuinig, heeft vloerverwarming (denk hierbij aan het kiezen van een juiste vloer en ondervloer) en is per lift bereikbaar. Het balkon ligt op het zuidwesten. Het is niet toegestaan te schroeven of boren in de gipswand. Er kan gebruik worden gemaakt van de posterlat aan de bovenkant van de gipswand. In de kelder van het complex zit per verdieping een gezamenlijke afgesloten fietsenberging. Het openbaar vervoer, het park en de winkels zijn dichtbij. Kijk voor een goed beeld van de mogelijkheden van het appartement naar het filmpje bij deze advertentie.
Inkomenseis
Minimaal inkomen voor deze woning:
• Voor 1 persoon: € 25.475,-
• Voor 1 persoon met AOW: € 25.075,-
• Voor 2 personen (inclusief inwonende kinderen): € 34.575,-
• Voor 2 personen met AOW: € 33.800,-
• Voor 3 of meer personen (inclusief inwonende kinderen): geen eisen
Maximaal inkomen voor deze woning (dit geldt niet voor wijkvernieuwingsurgenties en rolstoelindicaties):
• Voor 1 persoon € 44.035,-
• Voor 2 of meer personen € 48.625,-
Meer algemene informatie over inkomensregels vind je hier.
Overname
Eventuele overname van laminaat kun je regelen met de bewoner.
Parkeren
Het is mogelijk een (overdekte) parkeerplaats bij de woning te huren/kopen. Kijk op www.nijestee.nl of er een parkeerplaats beschikbaar is. Informatie over parkeren in de wijk is hier te vinden.
Loting
Als een woning 10 keer wordt geweigerd bieden we de woning mogelijk via loting aan. Deze optie vind je in WoningNet. Bij loting is de opgebouwde wachttijd niet van belang.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
1
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen