
Gelderse Roosstraat 17
9741KK Groningen, Selwerd
€556,38
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 11-08-2021 tot 19-08-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
69m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
E
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door NijesteeLichte portiekwoning middenin de wijk Selwerd voor één of twee personen. De woning heeft twee balkons. Een ruim balkon op het zuidenwesten en een kleinere op het noordenoosten. De woning is voorzien van een boiler voor het warme water Let op! Er zit geen deur tussen de badkamer en de keuken. De school, de sporthal, de bibliotheek en het zwembad zijn vlakbij. Binnen twee minuten fiets u naar het NS-station Noord.
Inkomenseis
Minimaal inkomen voor deze woning:
• geen eisen
Maximaal inkomen voor deze woning (dit geldt niet voor wijkvernieuwingsurgenties en rolstoelindicaties):
• € 44.655,-
Meer algemene informatie over inkomensregels vindt u hier.
Overname
Vloerbedekking, zeil, koelkast en gasfornuis.
Nutsvoorzieningen
De woning is aangesloten op de wijkverwarming van Selwerd. De radiatoren worden hiermee voorzien van warm water. Nijestee heeft hiervoor een contract afgesloten met een gasleverancier. Het is niet mogelijk hiervoor zelf een leverancier te kiezen. Techem Energy Services B.V. is aanspreekpunt. Zij int het maandelijkse voorschotbedrag van € 75,00, maakt de jaarlijkse eindafrekening en verzorgt de incasso. De huurder verplicht zich met haar een overeenkomst aan te gaan. Voor koken en elektra kunt u zelf een leverancier kiezen. Bij het Waterbedrijf meldt u zich aan voor het 'koude' water.
Energetische verbeteringen
Er zijn per woning drie zonnepanelen op het dak geplaatst. Daar heeft u direct voordeel van, u wekt een deel van uw eigen energie op. Er is een verbinding tussen de panelen en de meterkast. Hierdoor kan de elektriciteit die wordt opgewekt door de zonnepanelen, teruggegeven worden aan het elektriciteitsnet en dat scheelt u in de elektriciteitskosten.
Parkeren
Nijestee verhuurt/verkoopt garages in de Spaanse Aakstraat. Kijk op www.nijestee.nl of er een garage beschikbaar is. Informatie over parkeren in de wijk is hier te vinden.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Portiekflat
Verdieping
1
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen