
Zuider Buiten Spaarne 132 -B
2012AD Haarlem, Rozenprieel-zuid
€824,34
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 15-10-2021 tot 18-10-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
52.46m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Ymere HaarlemSenioren: Ouder Worden Prettig Wonen. driekamerappartement in de wijk Rozenprieel Zuid in Haarlem.
Link naar film: https://youtu.be/MeXzQKLZU0Q
Woning
- Benedenwoning
- Open keuken
- Badkamer & toilet apart
- Ruim voldoende lichttoetreding
- Wel bovenburen
- Voortuin
- Berging
- Lift
- Betaald parkeren
Staat van de woning
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u aan de woning doen?
Houdt er rekening mee dat u zelf nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren, schilderen en behangen van de wanden en plafonds.
Overname
De vertrekkende bewoner biedt ter overname aan:
- Laminaatvloer door de gehele woning
Op de overnames kunnen geen rechten worden ontleent. Bij defect worden ze voor de oplevering door Ymere verwijdert. Bij eventuele toekomstige gebreken zijn de kosten voor de huurder zelf. Bij ondertekening van de huurovereenkomst bent u automatisch eigenaar. Ymere voert hier geen werkzaamheden aan uit.
Zelf aangebrachte voorzieningen (ZAV)
Op de ZAV's en overnames kunnen geen rechten worden ontleend. Bij defect worden ze voor de oplevering door Ymere verwijdert. Wanneer u de woning accepteert, accepteert u een deel van de ZAV's en overnames ook. Bij eventuele toekomstige gebreken zijn de kosten voor u zelf. Bij het verlaten van de woning kan de makelaar vragen de overnames te verwijderen.
- thermostaat kraan keuken niet standaard
Alle overnames en zelf aangebrachte voorzieningen neemt u over. Ymere is hier niet verantwoordelijk voor. Eventuele kosten bij gebreken hieraan zijn voor uzelf of Ymere plaatst standaard producten ervoor in de plaats.
In de buurt
- Gelegen nabij openbaar vervoer
- Winkelcentrum
- Supermarkt
- Uitvalswegen
Let op!
Verzamel alvast uw gegevens
Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere. Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent! Kijk op onze website of in deze folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning dan niet meer huren.
Heeft u last heeft van koorts en/of klachten zoals hoesten, benauwdheid, verkoudheid en/of keelpijn? Kom dan niet naar de bezichtiging, dit ter bescherming van de gezondheid van onze medewerkers en de andere kandidaten.
Wij bezichtigen met maximaal 2 kandidaten tegelijk de woning om drukte te voorkomen. Wij vragen u om alleen te komen naar de bezichtiging om onnodige extra drukte te voorkomen. Wij nodigen totaal 7 kandidaten uit, het kan zijn dat u even buiten de woning moet wachten. Houdt u tijdens het wachten minimaal 1,5 meter afstand van de andere kandidaten. Wij verwachten van u dat u een mondkapje draagt tijdens de bezichtiging. Vergeet u deze niet mee te nemen?
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
0
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen