Einsteinstraat 22 -II 2014KT Haarlem

Einsteinstraat 22 -II
2014KT Haarlem, Natuurkundigenbuurt-oost

€656,75

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 18-10-2021 tot 21-10-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

40.26m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

C

Energielabel

Appartement met drie kamers in Haarlem, Haarlem Oost Natuurkundigenbuurt op derde etage.

Woning

  • Portiekflat
  • Gesloten keuken
  • Badkamer en Toilet apart
  • Wasmachineaansluiting in de badkamer
  • Voldoende lichttoetreding
  • Geen bovenburen
  • Balkon
  • Berging
  • Gratis parkeren bij de woning

Staat van de woning

Wat moet u aan de woning doen?

Houd er rekening mee dat u zelf ook nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk daarbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren en het schilderen en behangen van de muren en plafonds.

In de buurt

  • Gelegen nabij openbaar vervoer
  • Parken/bos
  • Horeca
  • Supermarkt
  • Winkelcentrum
  • Nabij uitvalswegen

Let op!

Verzamel alvast uw gegevens 

Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere.  Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent!  Kijk op onze websiteof in deze folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning dan niet meer huren. 

Heeft u last heeft van koorts en/of klachten zoals hoesten, benauwdheid, verkoudheid en/of keelpijn? Kom dan niet naar de bezichtiging, dit ter bescherming van de gezondheid van onze medewerkers en de andere kandidaten.

Wij bezichtigen met maximaal 2 kandidaten tegelijk de woning om drukte te voorkomen. Wij vragen u om alleen te komen naar de bezichtiging om onnodige extra drukte te voorkomen. Wij nodigen totaal 7 kandidaten uit, het kan zijn dat u even buiten de woning moet wachten. Houdt u tijdens het wachten minimaal 1,5 meter afstand van de andere kandidaten. Wij verwachten van u dat u een mondkapje draagt tijdens de bezichtiging. Vergeet u deze niet mee te nemen?

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Portiekflat

Verdieping

3

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (27m²)
Slaapkamer 2x (16m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €5,25
Niet subsidiabele servicekosten €18,25

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan