
Jan Stuytstraat 7 -I
2014XJ Haarlem, Geschiedschrijversbuurt
€545,22
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 26-10-2021 tot 29-10-2021. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
27.97m²
Woonoppervlakte
1
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Ymere HaarlemHeeft u last heeft van koorts en/of klachten zoals hoesten, benauwdheid, verkoudheid en/of keelpijn? Kom dan niet naar de bezichtiging, dit ter bescherming van de gezondheid van onze medewerkers en de andere kandidaten.
Wij bezichtigen met maximaal 2 kandidaten tegelijk de woning om drukte te voorkomen. Wij vragen u om alleen te komen naar de bezichtiging om onnodige extra drukte te voorkomen. Wij nodigen totaal 7 kandidaten uit, het kan zijn dat u even buiten de woning moet wachten. Houdt u tijdens het wachten minimaal 1,5 meter afstand van de andere kandidaten. Wij verwachten van u dat u een mondkapje draagt tijdens de bezichtiging. Vergeet u deze niet mee te nemen?
Bovenwoning met 1 kamer in Haarlem, Leidsevaartbuurt op eerste etage voor jongeren
Woning
- Bovenwoning
- Gesloten keuken
- Badkamer en toilet in één ruimte
- Wasmachineaansluiting in de keuken
- Goede lichttoetreding
- Geen bovenburen
- Balkon gelegen op het Zuid-Oosten
- Zolder met Vlizotrap
- Gemeenschappelijke berging
- Betaald parkeren bij de woning
Bijzonderheden
- De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.
- Woning wordt kaal opgeleverd.
- Op maximaal 10 minuten lopen van o.a. AH, Aldi, Action.
- 5 a 10 minuten fietsen naar het centrum
- Ingangsdatum huurovereenkomst is onder voorbehoud.
Staat van de woning
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u aan de woning doen?
- Houdt er rekening mee dat u zelf nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren, schilderen en behangen van de wanden en plafonds.
In de buurt
- Bushalte op 10 minuten loopafstand
- Scholen
- Supermarkt
- Park/bos
- Nabij uitvalswegen
Let op!
Wordt u uitgenodigd voor de bezichtiging en heeft u interesse in de woning? Dan kunt u zelf het proces versnellen door alvast uw gegevens te verzamelen. Wacht niet totdat u de eerste kandidaat bent. Kijk op onze website wat u moet aanleveren.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Bovenwoning
Verdieping
1
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen