De Goede Hoop 30 2021AP Haarlem

De Goede Hoop 30
2021AP Haarlem, De Goede Hoop

€761,44

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 22-10-2024 tot 25-10-2024. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

54m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

B

Energielabel

Dit is een gelijkvloerse drie kamer woning met een balkon op het zuiden grensend aan een slaapkamer. De keuken is voorzien van een perilex aansluiting voor het elektrisch koken . 

Bijzonderheden
- Geschikt voor 1-2 personen

- Toilet bevind zich in de doucheruimte

- Woning op de 2e etage

- Het gebouw is voorzien van een lift


Woning

- Galerijflat
- Open keuken
- Doucheruimte met toilet
- Balkon op het zuiden
- Berging op de begane grond van het gebouw
- Gratis parkeren in de straat

In de buurt
Welkom in de patrimonium/transvaalbuurt  in stadsdeel Haarlem-Noord. Een wijk met vele monumentale arbeiders woningen uit de jaren 20 en 30. Het is een gemengde buurt met zowel koop als huurwoningen waar zowel gezinnen, ouderen als starters wonen. Een gezellige buurt aan het Spaarne en op loopafstand van het historische centrum van Haarlem. Hier zijn vele winkels, restaurants en musea te vinden. Er wonen zowel gezinnen als ouderen en jonge stellen.

Voor uw dagelijkse boodschappen kunt u terecht in de Cronjestraat met een grote Albert-Hein.

Door de centrale liggen bent u met 10 minuten op de snelweg richting Alkmaar, Amsterdam en den-haag. Ook zijn er diverse mogelijkheden tot het openbaar vervoer zoals bus en trein.

Parkeren in deze wijk is betaald en door bewoners kan er een parkeervergunning worden aangevraagd bij de gemeente.

 


Uitnodiging tot bezichtiging
De eerste tien kandidaten worden via woonservice uitgenodigd voor bezichtiging.
- De bezichtiging is ingepland op woensdag 30-10-2024 om 13:45 uur


Een woning huren van Pré Wonen
Iedere woning van Pré Wonen wordt volgens de basiskwaliteit opgeleverd. Zelf knapt u de woning op naar uw zin en smaak. Denk hierbij aan het leggen van vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen/behangen van muren, deuren, (raam)kozijnen en plafonds.

Een bestaande woning heeft altijd gebruikssporen van voorgaande huurder(s). Kijkt u onder Voorwaarden bij ‘Wat mag u van een woning van Pré Wonen verwachten’. Daar leest u wat de basiskwaliteit is en wat u van een woning van Pré Wonen mag verwachten.


Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.

Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

2

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (22.48m²)
Slaapkamer 2x (21.34m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €16,00
Niet subsidiabele servicekosten €20,18
Water €12,50

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Voor de inkomenseisen die voor deze woning gelden verwijzen wij u naar de pagina Passend toewijzen
Uitsluitend voor huishoudens zonder kinderen
Meld je aan