
Spaarndamseweg 236 -0503
2021KA Haarlem, De Goede Hoop
€429,55
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 13-05-2020 tot 18-05-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
21m²
Woonoppervlakte
1
Kamers
Verhuurd
Status
C
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Ymere SWWOnzelfstandige kamer voor mannelijke student in Studentenflat in Haarlem
Kamer
Voor deze 1-kamer studentenkamer zoeken wij een mannelijke kandidaat. Je deelt je badkamer en toilet . In je kamer heb je een eigen keuken. Electra privé, stookkosten en signaallevering televisie (basispakket dus exclusief uitgebreid pakket en internet) zitten bij de bruto huur inbegrepen. Je kunt in aanmerking komen voor een onzelfstandige studentenkamer met campus contract in de flat Steve Biko als je voldoet aan de volgende voorwaarde: • je volgt minimaal een full-time MBO opleiding Let op: • Je krijgt een campuscontract (zie voor toelichting StudentenWeb).
Zie ook de plattegrond via het tabblad ‘Foto’s en meer’ hieronder
Bijzonderheden
Studentenwoning met gezamenlijk badkamer en bergkast. Gratis parkeren
Staat van de kamer
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
In de buurt
De studentenflat ligt op tien minuten loopafstand van het Station Haarlem. Winkels, supermarkt, horecagelegenheden, park/bos, en uitvalswegen in de buurt
Om verdere verspreiding van het coronavirus te voorkomen, volgt Ymere de adviezen van het RIVM. Wij willen het besmettingsgevraag voor u en voor ons zoveel mogelijk beperken.
Daarom zal er geen bezichtiging plaats vinden en kunt u de woning alleen via film bekijken.
Deze vindt u bij het kopje; foto's en meer.
De makelaar vertelt tijdens de film meer over de woning. Informatie over de wijk/buurt en de eventuele woningplattegrond vindt u in de advertentie.
Als u een van de eerste kandidaten bent, krijgt u per e-mail nogmaals een link naar de film van de woning.
Let op
Als u een woning wilt bezichtigen kunt u zelf al het proces versnellen door bijvoorbeeld alvast de volgende gegevens te verzamelen:
- Een verhuurdersverklaring van uw verhuurder (ook als u tot voor kort heeft gehuurd). Vraag de verklaring aan bij uw verhuurder. Maximaal 3 maanden oud. Huurt u niet bij een woningcorporatie maar bij een particuliere verhuurder? Gebruik dan deel 2 van de verklaring kandidaat (pdf). Als u nu bij Ymere huurt, hoeft u geen verhuurdersverklaring in te leveren.
- 'Historisch uittreksel' uit de Basisregistratie Personen, van maximaal 3 maanden oud. Met daarop aanvullend uw huishoudsamenstelling (wie er bij u woont) en burgerlijke staat. Dit uittreksel vraagt u met de aanvullende informatie aan bij de gemeente waar u staat ingeschreven. Ook van uw partner of een volwassen meeverhuizende persoon die met u meeverhuist. Let op: haal het uittreksel zelf op bij de gemeente, anders heeft u het niet op tijd.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Corridorflat
Verdieping
5
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen