Terug Spaarndamseweg 238 -0304
Spaarndamseweg 238 -0304 2021KA Haarlem

Spaarndamseweg 238 -0304
2021KA Haarlem, De Goede Hoop

€413,29

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 22-06-2020 tot 29-06-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

21m²

Woonoppervlakte

🛏️

1

Kamers

Verhuurd

Status

Corona

Om verdere verspreiding van het coronavirus te voorkomen, volgt Ymere de adviezen van het RIVM. Wij willen het besmettingsgevraag voor u en voor ons zoveel mogelijk beperken.

Daarom zal er geen bezichtiging plaats vinden en kunt u de woning alleen via film bekijken.

Als u een van de eerste kandidaten bent, krijgt u per e-mail een link naar een film van de woning (op Youtube). De makelaar vertelt tijdens de film meer over de woning. Informatie over de wijk/buurt en de eventuele woningplattegrond vindt u in de advertentie. 

Na het bekijken van de film laat u ons via uw account op WoningNet weten of u interesse hebt in de woning.

Onzelfstandige studentenkamer in Haarlem

Kamer

Voor deze onzelfstandige studentenkamer zoeken wij een vrouwelijke kandidaat. Je deelt je badkamer en toilet . In je kamer heb je een eigen keuken. Electra privé, stookkosten en signaallevering televisie (basispakket, exclusief uitgebreid pakket en internet) zitten bij de bruto huur inbegrepen. In het complex is een wasserette. Parkeren kan aan de achterzijde van het complex op eigen terrein.

Woonomgeving

Aan drukke weg, vrij uitzicht over het Spaarne. Op nog geen 10 minuten fietsen ben je midden in het centrum en centraal station. Op nog geen 5 minuten lopen van een winkelcentrum met o.a. een supermarkt (Vomar en Aldi ), de Action, Leen Bakker en Kwantum. Bus 14 stopt bijna voor de deur.

Toewijzing

Je kunt in aanmerking komen voor een onzelfstandige studentenkamer met campus contract in de flat Steve Biko als je voldoet aan de volgende voorwaarden: • je volgt minimaal een full-time MBO opleiding en studenten van InHolland krijgen voorrang. Let op: • Je krijgt een campuscontract

Het coronavirus heeft grote invloed op ons dagelijks leven.  Instanties moeten zich uiteraard ook aanpassen op de nieuwe situatie, Er bestaat een kans dat het aanleveren van documenten hierdoor wordt vertraagd.

Als u een woning wilt bezichtigen kunt u zelf al het proces versnellen door bijvoorbeeld alvast de volgende gegevens te verzamelen:

  • Een verhuurdersverklaring van uw verhuurder (ook als u tot voor kort heeft gehuurd). Vraag de verklaring aan bij uw verhuurder. Maximaal 3 maanden oud. Huurt u niet bij een woningcorporatie maar bij een particuliere verhuurder? Gebruik dan deel 2 van de verklaring kandidaat (pdf). Als u nu bij Ymere huurt, hoeft u geen verhuurdersverklaring in te leveren.
  • 'Historisch uittreksel' uit de Basisregistratie Personen, van maximaal 3 maanden oud. Met daarop aanvullend uw huishoudsamenstelling (wie er bij u woont) en burgerlijke staat. Dit uittreksel vraagt u met de aanvullende informatie aan bij de gemeente waar u staat ingeschreven. Ook van uw partner of een volwassen meeverhuizende persoon die met u meeverhuist. Let op: haal het uittreksel zelf op bij de gemeente, anders heeft u het niet op tijd. Bent u ingeschreven in de gemeente Amsterdam? Dan hoeft u het historisch uittreksel niet in te leveren.

 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Corridorflat

Verdieping

3

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (18m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €26,05
Niet subsidiabele servicekosten €111,49

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan