
Helene Swarthstraat 43
2024HA Haarlem, Sinnevelt
€524,48
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 31-07-2020 tot 03-08-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
30m²
Woonoppervlakte
2
Kamers
Verhuurd
Status
Omschrijving
Aangeboden door Ymere HaarlemOm verdere verspreiding van het coronavirus te voorkomen, volgt Ymere de adviezen van het RIVM. Wij willen het besmettingsgevraag voor u en voor ons zoveel mogelijk beperken.
Daarom vindt er geen bezichtiging plaats en kunt u de woning alleen via film bekijken.
De makelaar vertelt tijdens de film meer over de woning. Informatie over de wijk/buurt en de eventuele woningplattegrond vindt u in de advertentie.
Na het bekijken van de film laat u ons via uw account op weten of u interesse hebt in de woning.
Link naar film: https://youtu.be/xIJgQ2Oe1dQ
Tweekamerwoning op de begane grond in de Planetenbuurt in Haarlem
Woning
- Benedenwoning
- Open keuken
- Doucheruimte met toilet
- Wasmachineaansluiting in de badkamer
- Lichte lichttoetreding
- Bovenburen
- Redelijk gehorige woning
- Achtertuin
- Gemeenschappelijke berging
- Gratis parkeren
Zie ook de plattegrond via het tabblad ‘Foto’s en meer’ hieronder
Bijzonderheden
- Systeemplafond
Staat van de woning
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u zelf doen?
- Behang- en schilderswerkzaamheden
In de buurt
- Openbaar vervoer
- Scholen
- Parken/bos
- Uitvalswegen
Let op
Wordt u uitgenodigd voor de bezichtiging en heeft u interesse in de woning? Verzamel dan alvast uw gegevens. Kijk op onze website wat u moet aanleveren.
Het coronavirus heeft grote invloed op ons dagelijks leven. Instanties moeten zich uiteraard ook aanpassen op de nieuwe situatie, Er bestaat een kans dat het aanleveren van documenten hierdoor wordt vertraagd.
Als u een woning wilt bezichtigen kunt u zelf al het proces versnellen door bijvoorbeeld alvast de volgende gegevens te verzamelen:
- Een verhuurdersverklaring van uw verhuurder (ook als u tot voor kort heeft gehuurd). Vraag de verklaring aan bij uw verhuurder. Maximaal 3 maanden oud. Huurt u niet bij een woningcorporatie maar bij een particuliere verhuurder? Gebruik dan deel 2 van de verklaring kandidaat (pdf). Als u nu bij Ymere huurt, hoeft u geen verhuurdersverklaring in te leveren.
- 'Historisch uittreksel' uit de Basisregistratie Personen, van maximaal 3 maanden oud. Met daarop aanvullend uw huishoudsamenstelling (wie er bij u woont) en burgerlijke staat. Dit uittreksel vraagt u met de aanvullende informatie aan bij de gemeente waar u staat ingeschreven. Ook van uw partner of een volwassen meeverhuizende persoon die met u meeverhuist. Let op: haal het uittreksel zelf op bij de gemeente, anders heeft u het niet op tijd. Bent u ingeschreven in de gemeente Amsterdam? Dan hoeft u het historisch uittreksel niet in te leveren.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Benedenwoning
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen