
Harry Mulischstraat 153
2025EM Haarlem, Schrijversbuurt
€888,57
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 01-05-2024 tot 06-05-2024. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
67.03m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Ymere HaarlemDriekamerwoning op de 5e etage in Haarlem, Delftwijk voor senioren 65+
Woning
- Corridorflat
- Open keuken
- Badkamer en toilet apart
- Wasmachine-aansluiting in de berging
- Bovenburen
- Loggia/Patio
- Berging
- Lift
Bijzonderheden
- Deze woning heeft vanaf de 5e verdieping een prachtig uitzicht over de weilanden langs de randweg
- Het balkon/de patio kan geheel worden afgesloten met glazen wand
- De woning is voorzien van 2 ruime bergkasten
- Schuurtje op de begane grond
- Ingangsdatum huur is onder voorbehoud
Staat van de woning
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u aan de woning doen?
- Houdt er rekening mee dat u zelf nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen en behangen van de wanden en plafonds
Overname
De vertrekkende bewoner biedt ter overname aan:
- Laminaatvloer
- Glazen douchescherm
- Scheidingswandje slaapkamer
Op de overnames kunnen geen rechten worden ontleend. Bij defect worden ze voor de oplevering door Ymere verwijdert. Bij eventuele toekomstige gebreken zijn de kosten voor de huurder zelf. Bij ondertekening van de huurovereenkomst bent u automatisch eigenaar. Ymere voert hier geen werkzaamheden aan uit.
In de buurt
- Ov
- Winkels
- Supermarkt
- Horeca
- Uitvalswegen
- Gratis parkeren
Verzamel alvast uw gegevens
Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere. Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent levert u de gevraagde documenten in! Kijk op onze website of in deze folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning niet meer huren.
Bezichtiging
Kandidatennummer 1 t/m 10 worden uitgenodigd voor een bezichtiging. Als u geen uitnodiging heeft dan kan u niet komen bezichtigen. Deze datum is onder voorbehoud u krijgt een notificatie per mail als de datum wijzigt.
Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.
Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Corridorflat
Verdieping
5
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen