
Dijkzichtlaan 59
2025EP Haarlem, Van der Aart sportpark
€705,32
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 24-09-2025 tot 29-09-2025. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
48.5m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Leegstand
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Elan Wonen3-kamer appartement op de begane grond, met flexcontract.
Delftplein is een complex in Haarlem Noord dat bestaat uit 160 woningen. Het is een tijdelijk gebouw. De verwachting is dat het gebouw tot 2031 blijft bestaan. Dit betreft een woning met een flexcontract. Het is daarom belangrijk om het volgende weten:
1. Het gehuurde is een zogenaamde flexwoning, gerealiseerd door/dankzij een omgevingsvergunning als bedoeld in artikel 2.23a eerste lid van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht.
2. Dit betekent dat er sprake is van tijdelijke bouw en dat deze huurovereenkomst van tijdelijke aard is en uiterlijk eindigt op 20 juni 2031.
3. De omgevingsvergunning, geregistreerd onder nummer 2020-03476, wijkt af van het geldende bestemmingsplan en geldt voor 10 jaar, ingaande op 21 juni 2021 en eindigend op uiterlijk 20 juni 2031.
4. Verhuurder kan de huurovereenkomst op grond van artikel 7:274 lid 1 onder g van het Burgerlijk Wetboek opzeggen voordat de omgevingsvergunning komt te vervallen.
5. De huurder heeft geen recht op vervangende woonruimte en/of een tegemoetkoming in de verhuis- en inrichtingskosten.
6. Huurder behoudt zijn inschrijfduur bij Mijnwoonservice/DAK en dient alleen de inschrijving weer te betalen. Daarmee gaat de huurder zelf zoeken naar andere woonruimte.
Woning
• uitzicht op de gemeenschappelijke binnentuin
• open keuken
• op gas koken
• badkamer met toilet
• geen berging
• wasmachineaansluiting in keuken
Bijzonderheden
• de woningen hebben gipsplaten muren, het complex is daardoor gehorig
• huisdieren zijn niet toegestaan
• verplichte aanmelding bij Ista voor gas, water en elektra
• lift aanwezig
• de algemene entree complex is afgesloten en voorzien van een intercom
Bezichtiging
De eerste 20 kandidaten worden uitgenodigd voor een bezichtiging op 6 oktober om 10:00 uur.
Als u geen uitnodiging heeft ontvangen, dan kunt u niet komen bezichtigen.
De bezichtigingsdatum is onder voorbehoud; u krijgt een e-mail als de datum wijzigt.
Wij vragen u de documenten pas na de bezichtiging van u en uw eventuele partner via deze link te uploaden: Acceptatieformulier sociale huurwoning. U dient dit de eerstvolgende werkdag na de bezichtiging vóór 12.00 uur te doen. Dit vragen wij aan alle kandidaten die bij de bezichtiging aanwezig waren, ongeacht het rangnummer. Hebben wij geen of niet alle documenten ontvangen, komt uw kandidaatstelling te vervallen.
Staat van de woning
Elan Wonen levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u aan de woning doen?
Houdt er rekening mee dat u zelf nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren (minimaal 10cha decibel reducerend), schilderen en behangen van de wanden en plafonds.
Verzamel alvast uw gegevens
Krijgt u een uitnodiging voor bezichtiging en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens. Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw complete gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent, levert u de gevraagde documenten in!
Kijk in de voorwaarden tekst wat u moet aanleveren.
Levert u uw gegevens niet (volledig) op tijd aan? Dan vervalt uw kandidaatstelling.
Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.
Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Corridorflat
Verdieping
0
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen