Ga naar de inhoud
Woning aan Van Beresteynstraat 23 in Haarlem – foto 1 Niet meer beschikbaar

Vergelijkbare huurwoningen

Belangrijke wijziging als u een woning zoekt  
Gaat u een woning bezichtigen, verzamel alvast uw gegevens. Ook als u geen eerste kandidaat bent. U hebt maar een paar dagen de tijd. Per 2 februari werken alle woningcorporaties in de regio op dezelfde manier. Dit maakt het toewijzen van een woning duidelijker en makkelijker voor iedereen.   
Lees meer over wat dit voor u betekent op deze informatiepagina van MijnWoonservice. 

3- kamer appartement op de 1e verdieping
Seniorenwoning. Bereikbaar per lift.

De bezichtiging is ingepland op vrijdag 20 maart om 09:00 uur. 
De eerste 15 kandidaten worden via MijnWoonservice uitgenodigd voor bezichtiging. Komt u kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens.
De woning is nog bewoond. Dus u bent te gast bij de huidige huurder. Houd hier rekening mee.  
 
De sleuteloverdracht staat gepland op woensdag 1 april. 

Woning: 

  • Gesloten entree met intercom
  • Open keuken
  • Koken op elektrisch
  • Badkamer en apart toilet in de hal
  • Wasmachineaansluiting in de badkamer
  • Balkon op het zuiden
  • Inpandige en Externe berging,
  • Uitzicht op water (balkon)
  • Mechanische ventilatie

   
Overnames 
De huurder die uit de woning vertrekt, biedt de volgende zaken aan om over te nemen:  

  • Laminaatvloer
  • Lampen
  • Raambekleding 

De nieuwe huurder krijgt de kans deze spullen over te nemen. Wilt u geen gebruik maken van de spullen? Dan is de oud-huurder verplicht deze spullen op te ruimen. Wilt u wel enkele zaken overnemen? Dan tekent u samen een overnameverklaring. Dit is een document waarin u met elkaar vastlegt welke spullen worden overgenomen.  

Het is belangrijk om te weten dat u zelf verantwoordelijk bent voor de spullen die u overneemt. Elan Wonen controleert deze spullen niet. Ook kunt u geen rechten ontlenen aan de spullen. Dit betekent dat u zelf iets moet regelen als er iets kapot gaat of niet goed werkt.  

Als u de woning ooit verlaat, kunt u de overgenomen spullen zelf aanbieden ter overname aan de volgende huurder. Als de nieuwe huurders deze spullen niet wil overnemen, dan moet u de spullen verwijderen.  

Zelf Aangebrachte Voorzieningen (ZAV) 

  • Zonnescherm achter
  • Douchewand

Zelf Aangebrachte Voorzieningen zijn zaken die door de vorige huurder zijn aangebracht aan de woning. Deze zaken zijn ooit door een bewoner toegevoegd aan de woning. Elan Wonen heeft gecontroleerd of deze zaken technisch in orde zijn. Wanneer u de woning gaat huren, accepteert u ook deze aanpassingen. U tekent hiervoor op een extra document dat hoort bij uw huurovereenkomst. Na ondertekening bent u zelf verantwoordelijk voor het onderhoud ervan. Alleen als wij dit duidelijk aangeven, zorgt Elan Wonen voor het onderhoud. Als de aanpassing kapot gaat, wordt deze vervangen door een standaarduitvoering. Als u gaat verhuizen, dan kunnen wij u vragen om de voorziening te verwijderen.  

Verzamel alvast uw gegevens   
Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens. Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens daarna binnen twee werkdagen voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent, levert u de gevraagde documenten in! Kijk op de informatiepagina van MijnWoonservice wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning dan niet huren. 
  
Oplevering 
Elan Wonen levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.  Een bestaande woning heeft altijd gebruikssporen van voorgaande huurder(s). Zelf knapt u de woning op naar uw zin en smaak. Denk hierbij aan het leggen van vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen/behangen van muren, deuren, (raam)kozijnen en plafonds.  

De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden. Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen. 

  

   

Specificaties

Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
1
Lift
Ja
Energielabel
A

Vertrekken

Berging 2x (5.91 m²)
Badkamer 1x (3.95 m²)
Keuken 1x (5.71 m²)
Slaapkamer 2x (18.73 m²)
Woonkamer 1x (24.84 m²)

Prijsopbouw

Electriciteit €35,00
Niet subsidiabele servicekosten €28,17

Huurprijs in perspectief

De huurprijs van € 776,17 per maand ligt 16% onder het gemiddelde van € 926 voor de 558 huurwoningen die het afgelopen jaar in Haarlem zijn aangeboden. Per vierkante meter komt dit neer op € 11,94 per maand. Meer cijfers vind je bij de gemiddelde huurprijs in Haarlem.

Locatie

Kaart laden...

Selectiecriteria

  • Uitsluitend voor huishoudens zonder inwonende kinderen
  • Voor de inkomenseisen die voor deze woning gelden verwijzen wij u naar de pagina Passend toewijzen

Zoek je een andere woning?

Bekijk aanbod