Nagtzaamplein 41 2032TC Haarlem

Nagtzaamplein 41
2032TC Haarlem, Oude Amsterdamsebuurt

€825,76

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 12-09-2023 tot 15-09-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

58.79m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

A

Energielabel

Driekamerwoning op de eerste etage voor senioren, in Haarlem Oude Amsterdamsebuurt met voorrangsregeling Ouder worden & Prettig wonen

Woning

  • Galerijflat
  • Open keuken
  • Badkamer
  • Toilet
  • Wasmachineaansluiting in de badkamer
  • Redelijk gehorige woning
  • Bovenburen
  • Balkon op het westen
  • Berging
  • Lift

Bijzonderheden

  • De woning ligt aan winkelstraat ‘de Amsterdamsestraat’
  • Berging in de onderbouw
  • De kleine slaapkamer ligt aan de galerij achter en kijkt uit op het schoolplein van een basisschool
  • De grote slaapkamer ligt aan de winkelstraat ‘de Amsterdamsestraat’
  • Het toilet wordt doormiddel van eens schot in de badkamer van elkaar gescheiden
  • Ingangsdatum huur is onder voorbehoud

Staat van de woning

Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.

Wat moet u aan de woning doen?

  • Houdt er rekening mee dat u zelf nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen en behangen van de wanden en plafonds

Overname

De vertrekkende bewoner biedt gratis ter overname aan:

  • Laminaatvloer

Op de overnames kunnen geen rechten worden ontleend. Bij defect worden ze voor de oplevering door Ymere verwijdert. Bij eventuele toekomstige gebreken zijn de kosten voor de huurder zelf. Bij ondertekening van de huurovereenkomst bent u automatisch eigenaar. Ymere voert hier geen werkzaamheden aan uit.

In de buurt

  • Ov (bushalte voor de deur)
  • Scholen
  • Winkels
  • Supermarkt
  • Parken
  • Uitvalswegen
  • Gratis parkeren

Verzamel alvast uw gegevens 


Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere.  Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent levert u de gevraagde documenten in!  Kijk op onze website of in deze  Folder  wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning dan niet meer huren.  

Bezichtiging

Kandidatennummer 1 t/m 10 worden uitgenodigd voor een bezichtiging op dinsdag 19 september 2023 om 12:15 uur. Als u geen uitnodiging heeft dan kan u niet komen bezichtigen. Deze datum is onder voorbehoud u krijgt een notificatie per mail als de datum wijzigt.

Tot slot

De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.

Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.

 

 

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

1

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (21.06m²)
Keuken 1x (11.64m²)
Slaapkamer 2x (21.51m²)
Badkamer 1x (4.58m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €21,97
Niet subsidiabele servicekosten €23,79

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan