Terug Jac. van Looystraat 30 I
Jac. van Looystraat 30 I 2032ZC Haarlem

Jac. van Looystraat 30 I
2032ZC Haarlem, Van Zeggelenbuurt

€563,01

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 30-08-2022 tot 02-09-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

54m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Verhuurd

Status

🌟

E

Energielabel

Dit 3-kamer appartement ligt op de 1e verdieping zonder lift. De flatwoning heeft aan de Noord en Zuidzijde een balkon en een aparte berging met elektra op de begane grond. De woning is voorzien van dubbele beglazing.

Het complex heeft een gemeenschappelijke binnentuin, waar u gebruik van kunt maken. De algemene entree van de woning is afgesloten en de woning is voorzien van een intercom. In de omgeving zijn diverse winkels, onder andere in de Amsterdamstraat. Met de bus bent u in ongeveer vijftien minuten in het centrum van Haarlem.

De eerste 15 kandidaten worden uitgenodigd voor een bezichtiging op maandag 12 september om 11:00 uur.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Portiekflat

Verdieping

1

Lift

❌ Nee

🏠 Vertrekken

Badkamer 1x (2m²)
Keuken 1x (5m²)
Slaapkamer 2x (17m²)
Woonkamer 1x (25m²)
Berging 1x (5m²)

💰 Prijsopbouw

Electriciteit €0,00
Subsidiabele servicekosten €10,14
Niet subsidiabele servicekosten €11,15

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

Meld je aan