Steve Bikostraat 28 2033DT Haarlem

Steve Bikostraat 28
2033DT Haarlem, Zuiderpolder-zuid

€869,07

Per maand

Interesse in dit type woning?

Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.

Meld je aan voor woningalerts

Gratis en vrijblijvend

Historische informatie

Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 02-02-2025 tot 06-02-2025. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.

🏠

68.43m²

Woonoppervlakte

🛏️

3

Kamers

Leegstand

Status

🌟

A

Energielabel

Driekamerwoning voor senioren 65+ op de 2e etage in Haarlem-Zuiderpolder

Woning

  • Galerijflat
  • Woonkamer met open keuken
  • Badkamer en toilet samen
  • Wasmachine-aansluiting in de berging
  • Wel bovenburen
  • Balkon op het Zuiden
  • Lift

Bijzonderheden

  • Inpandige bergkast 2x.
  • Gemeenschappelijke berging met 2 planken.
  • Huiskamer van Oost met diverse activiteiten in de onderbouw.
  • Huuringangsdatum onder voorbehoud.

Staat van de woning

Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.

Wat moet u aan de woning doen?

  • Houdt er rekening mee dat u zelf nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen en behangen van de wanden en plafonds

Zelf aangebrachte voorzieningen (ZAV)

Op de ZAV's en overnames kunnen geen rechten worden ontleend. Bij defect worden ze voor de oplevering door Ymere verwijdert. Wanneer u de woning accepteert, accepteert u een deel van de ZAV's en overnames ook. Bij eventuele toekomstige gebreken zijn de kosten voor u zelf. Bij het verlaten van de woning kan de makelaar vragen de overnames te verwijderen.

  • Zonnescherm

Alle overnames en zelf aangebrachte voorzieningen neemt u over. Ymere is hier niet verantwoordelijk voor. Eventuele kosten bij gebreken hieraan zijn voor uzelf of Ymere plaatst standaard producten ervoor in de plaats.

In de buurt

  • OV: Bus 2 op loopafstand
  • Scholen; Diverse basisscholen in de buurt
  • Winkels; Winkelcentrum ‘’Prinses Beatrixplein’’ op loopafstand
  • Supermarkt; Dekamarkt
  • Parken; Burgemeester Reindaldapark
  • Uitvalswegen; N200 en A9
  • Gratis parkeren

Verzamel alvast uw gegevens

Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere.  Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent levert u de gevraagde documenten in! Kijk op onze website of in deze folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning niet meer huren.

Bezichtiging
Kandidatennummer 1 t/m 10 worden uitgenodigd voor een bezichtiging op maandag 15 augustus 2024. Als u geen uitnodiging heeft dan kan u niet komen bezichtigen. Deze datum is onder voorbehoud u krijgt een notificatie per mail als de datum wijzigt.

Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.

Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.

📋 Specificaties

Type

Woonruimte

Soort woning

Galerijflat

Verdieping

2

Lift

✅ Ja

🏠 Vertrekken

Woonkamer 1x (29.89m²)
Keuken 1x (9.67m²)
Slaapkamer 2x (23.6m²)
Badkamer 1x (5.27m²)

💰 Prijsopbouw

Subsidiabele servicekosten €23,00
Niet subsidiabele servicekosten €6,07

📍 Locatie

Kaart laden...

🚉

OV

5 min lopen naar station

🏬

Winkels

2 min lopen

🏫

Scholen

Meerdere binnen 1km

🌳

Park

10 min lopen

✅ Selectiecriteria

maximaal € 49669
maximaal € 54847
Uitsluitend voor huishoudens zonder inwonende kinderen
65 jaar
Meld je aan