
Zwaardstraat 19
2033GH Haarlem, Kruistochtbuurt
€745,30
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 05-09-2023 tot 08-09-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
64m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
C
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Pre WonenLeuke eengezinswoning met 3 slaapkamers en heerlijke tuin. Elektrisch koken. De keuken, badkamer en toilet zijn niet standaard en voor eigen onderhoud. Bij noodzakelijke vervanging wordt dit vervangen voor standaard. Dit is altijd zonder apparatuur. Vloer en raambekleding aanwezig.
Woning
- Tussenwoning
- Open keuken
- Badkamer met wastafel
- Tuin
- Berging
- Parkeren in de straat
Bijzonderheden
- Geschikt voor gezin met kinderen
- De keuken, badkamer en toilet zijn niet standaard en voor eigen onderhoud. Bij noodzakelijke vervanging wordt dit vervangen voor standaard. Dit is altijd zonder apparatuur
- Vloer en raambekleding aanwezig
- Elektrisch koken
Uitnodiging tot bezichtiging
De eerste tien kandidaten worden via woonservice uitgenodigd voor bezichtiging.
- De bezichtiging is ingepland op donderdag 14 september om 14:15 uur (onder voorbehoud).
Een woning huren van Pré Wonen
Iedere woning van Pré Wonen wordt volgens de basiskwaliteit opgeleverd. Zelf knapt u de woning op naar uw zin en smaak. Denk hierbij aan het leggen van vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen/behangen van muren, deuren, (raam)kozijnen en plafonds.
Een bestaande woning heeft altijd gebruikssporen van voorgaande huurder(s). Kijkt u onder Voorwaarden bij ‘Wat mag u van een woning van Pré Wonen verwachten’. Daar leest u wat de basiskwaliteit is en wat u van een woning van Pré Wonen mag
In de buurt
De bruisende Haarlemse binnenstad met zijn vele terrasjes, restaurants en grote diversiteit aan winkels en station Haarlem bevinden zich op enkele minuten fietsafstand.
Ook ben je zo in het groene Frederikspark met zijn leuke evenementen zoals Bevrijdingspop en ook het prachtige stadsbos de Haarlemmerhout ligt erg dichtbij.
Via de uitvalswegen A200 of N205 richting A9/A5 ben je snel Haarlem uit en ook het strand van Zandvoort of Bloemendaal aan Zee is eenvoudig en lekker snel met de fiets, ov of de auto bereikbaar.
Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.
Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Tussenwoning
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen