
Gouwstraat 35
2033JR Haarlem, Karolingenbuurt
€628,18
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 08-10-2020 tot 12-10-2020. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
59m²
Woonoppervlakte
4
Kamers
Verhuurd
Status
E
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Elan WonenIn de Slachthuisbuurt van Haarlem vlakbij het centrum van Haarlem ligt deze voormalige 4, thans 3 kamer eengezinswoning. De woning is dan ook geschikt voor een klein of 1 ouder gezin.
De woning heeft geen achterom, maar wel een achtertuin op het Noordoosten.
Op het dak van de woning heeft Elan Wonen zonnepanelen geplaatst. De zonnepanelen leveren energie op die u kunt gebruiken. U betaalt hiervoor een maandelijks gebruiksvergoeding aan Elan Wonen. Deze kosten zijn bij de huurprijs inbegrepen. De vergoeding die u betaalt is lager dan het bedrag aan opgewekte energie. Heeft u een lagere energiebehoefte? Dan kan de gebruiksvergoeding hoger uitkomen dan uw voordeel van de opgewekte zonne-energie. Houd u hier rekening mee als u voor deze woning kiest.
In verband met de door de overheid nieuw ingestelde maatregelen zullen de eerste 6 kandidaten zullen worden uitgenodigd voor een bezichtiging in blokdelen op donderdag 22 oktober vanaf 15.00 uur.
Gelieve in verband met de nieuwe corona maatregelen met maximaal 2 personen naar de bezichtiging te komen.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Tussenwoning
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen