
Keizer Karelstraat 13
2033KA Haarlem, Karolingenbuurt
€624,92
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 27-03-2023 tot 30-03-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
56m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
E
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Pre WonenLet op: de plattegrond is van een vergelijkbare woning en kan afwijken van de werkelijkheid.
Dit is een kleine drie kamer woning gelegen in de Slachthuisbuurt en op loopafstand van de oude binnenstad van Haarlem. Het is een kindvriendelijke buurt met vele scholen en sportverenigingen.
De woning is voorzien van een Perilex aansluiting voor elektrisch koken.
Woning
- Tussenwoning
- Op de 1e etage zijn 2 slaapkamers waarvan 1 toegang heeft tot balkon
- Gesloten keuken in aanbouw met aansluiting voor elektrisch koken
- Achtertuin
- Schuur
- Parkeren in de straat
Bijzonderheden
- Geschikt voor 1-2 personen
Uitnodiging tot bezichtiging
De eerste tien kandidaten worden via woonservice uitgenodigd voor bezichtiging.
- De bezichtiging is ingepland op woensdag 5 april om 10:30 uur (onder voorbehoud)
Omgeving
De buurt ligt op loopafstand van het centrum en fietsafstand van station Haarlem. Het is een prettige huizenwijk met huizen die vooral gebouwd zijn voor 1930. Met zijn smalle straten, is het een heel sfeervolle wijk. Aan de Slachthuisbuurt grenst de Prins Bernhardlaan. Zodra je die oversteekt kom je in het prachtig aangelegde Burgemeester Reinaldapark. Waar je terecht kan voor een pannekoek, lekkere wandeling of frisse duik in de Fuikplas. Voor een wat actievere middag, kan je een voetbal of ander sportitem meenemen en hier (samen met de kids) lekker sporten en spelen.
Een woning huren van Pré Wonen
Iedere woning van Pré Wonen wordt volgens de basiskwaliteit opgeleverd. Zelf knapt u de woning op naar uw zin en smaak. Denk hierbij aan het leggen van vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen/behangen van muren, deuren, (raam)kozijnen en plafonds.
Een bestaande woning heeft altijd gebruikssporen van voorgaande huurder(s). Kijkt u onder Voorwaarden bij ‘Wat mag u van een woning van Pré Wonen verwachten’. Daar leest u wat de basiskwaliteit is en wat u van een woning van Pré Wonen mag
Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.
Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Tussenwoning
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen