
Freddie Oversteegenstraat 305
2033MV Haarlem, Verzetsliedenbuurt
€833,42
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 04-07-2023 tot 07-07-2023. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
59.77m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Ymere HaarlemDriekamerwoning op de vierde etage, in Haarlem Slachthuisbuurt
Woning
- Corridorflat
- Open keuken
- Badkamer
- Toilet
- Wasmachineaansluiting in de berging
- Bovenburen
- Balkon
- Berging
- Lift
- Gekoppelde parkeerplaats
Bijzonderheden
- Verplichte parkeerplek in onderliggende parkeergarage (bruto € 53,-)
- Ingangsdatum huur is onder voorbehoud
Staat van de woning
Ymere levert iedere woning op met basiskwaliteit: schoon, heel en veilig.
Wat moet u aan de woning doen?
- Houdt er rekening mee dat u zelf nog het een en ander moet doen om de woning naar uw smaak te maken. Denk hierbij aan het leggen van ondervloeren en vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen en behangen van de wanden en plafonds
In de buurt
- Ov (bushalte aan de overkant)
- Scholen (Haarlem College aan de overkant)
- Winkels (winkelcentrum Schalkwijk op maximaal 10 minuten fietsafstand)
- Supermarkt (Albert Heijn om maximaal 5 minuten loopafstand)
- Uitvalswegen
- Gratis parkeren
Vereniging van Eigenaren (VvE)
Deze woning ligt in een gebouw waar niet alleen huurwoningen zijn. Er wonen en/of werken ook eigenaren van een woning of bedrijfsruimte. Dit heet een VvE. Ymere is één van de eigenaren in de VvE. In een VvE zorgen de eigenaren samen voor het onderhoud en beheer van het gebouw. Als huurder moet u zich houden aan de regels van de VvE. Lees hier meer over het wonen in een VvE: informatiefolder wonen in een VvE
Verzamel alvast uw gegevens
Krijgt u een uitnodiging om deze woning te bekijken en wilt u komen kijken? Verzamel dan alvast uw gegevens voor Ymere. Want als u de woning komt bekijken en daarna laat weten dat u deze wilt huren, moet u uw gegevens de volgende werkdag voor 12.00 uur aanleveren. Ook als u niet kandidaat nummer 1 bent levert u de gevraagde documenten in! Kijk op onze website of in deze Folder wat u moet aanleveren. Levert u uw gegevens niet op tijd aan? Dan krijgt u geen aanbod. U kunt de woning dan niet meer huren.
Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.
Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Corridorflat
Verdieping
4
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen