
Julius Rontgenstraat 3
2033RS Haarlem, Componistenbuurt
€831,42
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 25-06-2019 tot 28-06-2019. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
61.25m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Ymere HaarlemBent u opzoek naar een 3 kamerwoning in Haarlem? Dan is deze woning misschien iets voor u.
Woning
Deze 3 kamer seniorenwoning ligt op de begane grond. Via een eigen entree heeft u toegang tot de woonkamer met open keuken. Via de hal toegang tot de badkamer met toilet. Twee slaapkamers bevinden zich aan de achterzijde van de woning en geven beide toegang tot de ruime achtertuin. Ruime berging aanwezig.
Woonomgeving
Rustige buurt, nabij het Reinaldapark, diverse buurtwinkels en openbaar vervoer. Klein winkelcentrum vlakbij met supermarkt Dekamarkt, kapsalon, bakker, slijterij, bloemenstal etc
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Benedenwoning
Verdieping
0
Lift
❌ Nee
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen