
Vincent van Goghlaan 49
2033TR Haarlem, Kunstschildersbuurt
€864,58
Per maand
Interesse in dit type woning?
Ontvang direct bericht als er nieuwe woningen beschikbaar komen die bij uw woonwensen passen.
Meld je aan voor woningalertsGratis en vrijblijvend
Historische informatie
Deze huurwoning was beschikbaar voor reacties van 24-11-2022 tot 28-11-2022. Deze woning is niet meer beschikbaar voor nieuwe reacties.
92m²
Woonoppervlakte
3
Kamers
Verhuurd
Status
A
Energielabel
Omschrijving
Aangeboden door Pre WonenHeerlijk 3 kamer appartement op de 3e verdieping. Het appartement sluit aan op een groot dakterras op het Oosten. Het gebouw is voorzien van een lift. De woning ligt op loopafstand van het winkelcentrum Parkwijk en recreatiepark Reinalda.
Let op!: Woning is sociaal, maar niet voor huurtoeslag bereikbaar.
Woning
- 3 kamer appartement
- Open keuken
- Badkamer en apart toilet
- Dakterras
- Berging
- Gratis parkeren in de straat
Bijzonderheden
- Geschikt voor senioren
- EPA Energielabel A
- Woning is sociaal, maar niet voor huurtoeslag bereikbaar
Uitnodiging tot bezichtiging
De eerste tien kandidaten worden via woonservice uitgenodigd voor bezichtiging.
- De bezichtiging is ingepland op donderdag 15 december om 13:45 uur (onder voorbehoud).
Een woning huren van Pré Wonen
Iedere woning van Pré Wonen wordt volgens de basiskwaliteit opgeleverd. Zelf knapt u de woning op naar uw zin en smaak. Denk hierbij aan het leggen van vloeren (minimaal 10 decibel reducerend), schilderen/behangen van muren, deuren, (raam)kozijnen en plafonds.
Een bestaande woning heeft altijd gebruikssporen van voorgaande huurder(s). Kijkt u onder Voorwaarden bij ‘Wat mag u van een woning van Pré Wonen verwachten’. Daar leest u wat de basiskwaliteit is en wat u van een woning van Pré Wonen mag
In de buurt
Parkwijk is een naoorlogse wijk die eind jaren vijftig, begin jaren zestig is gebouwd. Het is een groene wijk met een ruime stedenbouwkundige opzet. De wijk bestaat voor het merendeel uit huurwoningen, veel gestapelde bouw. Het verzorgingshuis Reinaldahuis biedt aan de oudere mensen zorg- en welzijnsdiensten. De Prins Bernhardlaan en de Amsterdamsevaart zijn belangrijke uitvalswegen. Aan het Beatrixplein is een winkelcentrum gevestigd.
Tot slot
De oplevering van de woning kan afwijken van de advertentietekst, de plattegrond, de foto’s en de bezichtiging in verband met eventuele werkzaamheden.
Aan deze advertentie kunt u geen rechten ontlenen.
📋 Specificaties
Type
Woonruimte
Soort woning
Galerijflat
Verdieping
3
Lift
✅ Ja
🏠 Vertrekken
💰 Prijsopbouw
📍 Locatie
OV
5 min lopen naar station
Winkels
2 min lopen
Scholen
Meerdere binnen 1km
Park
10 min lopen